Mikuláš

BUDÚCA MAMIČKA ADELA Vianoce sú predo dvermi, Mikuláš za nami. Moje malé drobča dostalo toľko mikulášských balíčkov, že ja sama sa čudujem, či bol celý rok naozaj taký dobrý.

Ale radosť v Miškových detských očkách bola predsa len najkrajšia. Hlavne vtedy, keď preoblečený Mikuláš rozdával darčeky. Malý ho hladkal po vlasoch, po červenom plášti. 😀 Toľko lásky v očiach. Milujem tieto chvíľky s mojím synčekom, keď naozaj vidno že je šťastný. Toto bol náš posledný Mikuláš keď sme len dvaja, další rok už budeme traja. Musím sa pousmiať, pretože sa naozaj už neviem dočkať.

Moje bruško krásne narástlo, je už vidieť. : -) Neprejde deň, aby som nepostála pred zrkadlom a nepohladila malý kopček. V piatok večer sme boli na námestí na rozsvietenie stromčeka. A kamarátky si hneď všimli malinké bruško ktoré vidno už aj cez bundu. Miško hrdý veľký brat sa neustále pýta či už môžeme bábatko vybrať, že on už ho chce „kočiarikovať“.

Konečne som vyhrabala z krabíc staré tehotneské oblečenie, ale akosi stále priveľké. Viem úplne isto že s Miškom som bola väčšia ako teraz, ale vtedy tam bolo menej stresu a viac radosti. Tak namiesto tehotenských nohavíc sa kúpili zateplené legíny a nosia sa s radosťou.

Dni trávim počúvaním klasickej hudby, vraj to prospieva bábätku. Už len niekoľko týždňov a budú aj prvé pohyby. 🙂 Tých posledných šestnásť týždňov naozaj ubehlo.


Adela je v 16. týždni tehotenstva. Chcete vedieť, čo sa v tomto týždni deje s vaším telom?

11.12.2014 12:15 | autor: Adela
Viac o téme: bruško

Ďalšie blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist