SISA v 37.tt – Vianoce

Naše Vianoce boli znova o niečo krajšie..

Minulý rok bol Leuško ešte veľmi maličký, mal síce už 8 mesiacov ale nevnímal svet respektíve to čo sa okolo neho deje tak ako teraz, to je jasné. A tak sme sa o to viac tešili ako ho potešíme darčekmi, ktoré si sám rozbalí, aká bude jeho reakcia a čo ho najviac poteší. Samozrejme on mal najviac darčekov a tak sme mali čo robiť, kým sme ich spolu porozbalovali. Vianoce trávime odkedy spolu s priateľom žijeme u jeho rodičov, rozmýšľali sme či tento rok neostaneme doma na Štedrú večeru a potom by sme sa k nim pripojili, ale zhodnotili sme to tak, že nebudeme rušiť tradíciu a pôjdeme k nim.

Ja som sa cítila celkom dobre, už mi začínalo viac tvrdnúť bruško, ale posledný mesiac to je normálka. Takže vždy keď môžem sa niekde vyvalím a odpočívam.. Smiali sme sa, že kto si pripije s nealkom, keby náhodou rodím a narodilo by sa nám Vianočné baby. Ja som každému prizvukovala, že ešte nesmiem rodiť, lebo môj pôrodník nie je k dispozícii. Zahrali sme si spoločenské hry, pri ktorých som si od smiechu vážne myslela, že možno to aj príde ako ma brucho zo smiechu rozbolelo haha..

Ďalšie dni sme navštívili ešte mojich rodičov a potom ďalšiu priateľovu rodinu. Všade sme toľko jedli, že mi bolo vkuse zle od toľkého jedla. Keď som sa ale vážila aby som vedela koľko som pribrala, váha ukazovala len 54kíl čo sú 4 kilá od pôvodnej váhy a 6 kíl od váhy čo som schudla na začiatku tehotenstva. Na jednej strane super ale na druhej ma začali prepadať myšlienky, že čo ak bude naša malá, maličká skrz toho, že moc nepriberám aj keď jem normálne. Tak som sa nevedela dočkať toho kedy pôjdem na kontrolu a dozviem sa koľko pribrala, samozrejme orientačne..

Silvester sme si užili podobne ako Vianoce, znova kopec jedla a veľa zábavy. Leuško vydržal až do 1:00 rána, takže stihol aj ohnostroj a vôbec sa nebál 🙂

Ale keby mám celé Vianoce a všetko okolo zhodnotiť, chýbalo mi trošku viac takej tej atmosféry, možno kvôli tomu počasiu, ktoré bolo extrémne teplé na december. Dúfam, že vy ste si Vianoce užili minimálne tak ako my. Aj naša malá dostala nejaké darčeky, hned som to poprala a uložila do jej skrine a teším sa keď jej to všetko oblečiem 🙂

Sisa..

18.1.2020 7:07 | autor: Silvia Molnárová
Viac o téme: brucho

Ďalšie blogy

Autor nemá žádné další blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist