SISA v 35.tt – Mám pôrodníka

Aká som len šťastná, to Vám snáď ani nemusím hovoriť..

Tak kde začať? Volala som na začiatku decembra, že mám strach, že nestihnem s pánom doktorom ani prvú poradňu, ktorá by mi mala vychádzať len 9 dní pred termínom, čo je podľa mňa neskoro, keďže bábo sa môže vypýtať tie posledné týždne kedykoľvek. Pán doktor síce bude v nemocnici, bude mať služby ale práve tá súkromná ambulancia kde ordinuje pre svoje pacientky tehotné, bude fungovať až od tej poradňe. Sestrička veľmi milá zlatá, že mám sa zastaviť ďalší týždeň a porozprávam sa s pánom doktorom.

Tak aj bolo prišla som, chvíľočku som počkala a už som aj išla dnu. Hneď ako sa mi pán doktor predstavil, podal ruku som skoro padla na zadok z neho. Taká láskavosť išla z neho a energia no čosi úžasné. Začali sme sa rozprávať, chcel vedieť aký som mala prvý pôrod a popritom si zapisoval moje údaje do počítača. Skoro som sa mu tam rozplakala ale našťastie som sa udržala a on chudák sa na mňa stále usmieval, no komická situácia keď si to spätne vezmem.

Tak sme sa dohodli, že ma berie veď ma mali už zapísanú, vymenili sme si čísla a dohodli sa nasledovne, že on má dovolenku ktorá mu končí pred Vianocami ale na štedrý deň a prvý sviatok nie je určite k dispozícii, až ten druhý sviatok vianočný potom znova pár dní a od 1.1. je v nemocnici prakticky stále, čo už je lepšie lebo veď ja mám termín 16.1. takže hádam do nového roka vydržím v celku 🙂 1.1. sa mám ozvať a dobehnem potom niekde do nemocnice kde ma vyšterí, zhodnotí môj stav a keď sa nič nebude diať ďalší týždeň prídem do tej spomínanej poradne v jeho súkromnej ambulancii. Síce mám aj tak strach či to nepríde skôr, napríklad už po tých Vianociach ale ja dúfam, že nie a aj keby tak snáď by dobehol keby bol niekde blízko a nemal tam nič. Každopádne teším sa veľmi, už len to, že ho mám vybaveného mi robí dosť dobre na psychiku a teraz ani nerozmýšľam respektíve nemyslím často na pôrod 🙂

Látky na hniezdo, s výplnou som odovzdala Romanovej tete. Uvidíme kedy bude hotové teším sa na neho. Prvorodeného by sme mali už presťahovať na noc do svojej izby aby to nebol pre neho veľký šok, že je zrazu inde ale podľa mňa s tým problém nebude, dúfam 🙂

Budúci týždeň ma čaká posledná poradňa u gynekologičky.

Sisa..

18.12.2019 8:34 | autor: Sisa
Viac o téme: pôrodstrach

Ďalšie blogy

Autor nemá žádné další blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist