Sisa v 37.tt – Ďalšie fotenie

SISA BLOGUJE Už som sa nevedela dočkať ďalšieho tehu fotenia..

Foto: Ingrid Littmannová, www.detskafotografka.sk


Stres

Jedno ráno som sa zobudila na to, že mi pípla sms. Písala mi fotografka s ktorou som mala dohodnutý termín, že ho musíme presunúť. Ako som už nevedela znova zaspať, išla som na wc a náš psík sa akurát tiež zobudil. Pozerám na ňu či dobre vidím a ona celá opuchnutá na tvári. Veľmi som sa vylakala a hneď budila snúbenca, že s ňou nie je niečo v poriadku. Okamžite sme volali našej veterinárke ale ešte nedvíhala. Behala som po byte ako zmyslov zbavená, ako som sa o ňu bála. Bolo mi jej tak veľmi ľúto, že som mala chuť plakať.

Veterinárka nám povedala, že musela niečo zjesť, že je to nejaká reakcia ale my sme nevedeli z čoho. Celý deň som bola pri nej a kontrolovala ju, nakoniec sa jej to objavilo po celom tele tak ju svokrovci zobrali k ich veterinárke a tam dostala infúziu a lieky. Taký stres čo som za celý deň mala som dlho nezažila. A tak som rozmýšľala, že keď budeme mať už nášho synčeka na svete, aké to bude hrozné keď sa mu čokoľvek stane – prvá teplota, zúbky atď, že to budem asi ťažko znášať. Našťastie všetko je ok a v živote sa aj takéto veci stávajú.

Fotenie

Takže fotenie sme presunuli na iný deň. Ale tento krát už s inou fotografkou ako to prvé kde mi poriadne ani bruško ešte nebolo vidieť. Veľmi som sa tešila a zároveň mala obavy z celkového efektu keďže som už pár týždnov rozmýšľala aké oblečenie si zoberiem na fotenie, keďže už toho veľa neponosím a na konci tehotenstva sa mi v podstate neoplatí investovať do nových tehotenských vecí, tak som improvizovala a pani fotografka so mnou.

Bol to veľmi príjemný zážitok, nasmiali sme sa všetci traja – zobrala som znovu aj snúbenca, tak nám fotografka spravila aj pár spoločných fotografií. A konečný výsledok je podľa mňa super. Veď posúdťe sami.

Prvá poradňa v nemocnici

V 37.týždni je čas na poradňe v nemocnici, až do pôrodu. Snáď ich bude čo najmenej. Dostala som doktorku, ktorú som ešte nevidela, pretože ju zastupovala iná mladá doktorka, ktorá mi prišla miestami mimo, pretože sa ma asi tri krát pýtala za sebou to isté a keď som sa jej ja niečo opýtala poriadne mi neodpovedala a do správy mi napísala niečo iné. Poslala ma, že ak chcem epiduralku mám ísť k anesteziológovi vybaviť si poučenie aby mi ju pri pôrode mohli pichnúť.

Tak ešte to musím stihnúť, pretože som tam v ten deň nešla a keby prišiel pôrod skôr, tak mám smolu. Ale vraj na pôrod to vôbec nevyzerá a všetko je v najlepšom poriadku, len nech tam drobček ešte pár dní je. Uvidíme čo prinesie ďalší týždeň a budúca poradňa, táto bola taka rychlovka neosobná a čaká nás aj asi posledný ultrazvuk.


 

Sisa je v 37. týždni tehotenstva. Chcete vedieť, čo sa v tomto týždni deje s vaším telom?

 

5.4.2018 9:53 | autor: Silvia Molnárová

Ďalšie blogy

Autor nemá žádné další blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist