Pomalý týždeň

BUDÚCA MAMIČKA ADELA Neviem, ale mne sa zdá akoby čas úplne zastal. Všetko ide tak pomaly, dni sú monotónne, nudné. Ani do práce sa mi nechce chodiť a to presedím celý deň na stoličke a čítam si, háčkujem a počúvam klasickú hudbu v rádiu. Vonku je tak sychravo a mrzne, že ani prechádzka na čerstvom vzduchu neprichádza do úvahy. Ešte aj naše sťahovanie sa odložilo a byt plný krabíc nie je lákavý. Jediné rozptýlenie je môj štvorročný synček, ktorý ma dennodenne udivuje niečím novým a nekonečnými otázkami o bábätku, ktoré som “objednala”. 🙂

Posledný týždeň bol taký divný akosi, všetko ma nahnevá a to som si myslela, že náladovosť v druhom trimestri ustúpi úplne. Ešte ma do toho začala bolieť aj hlava, a to je čo povedať, pretože takéto migrenózne bolesti hlavy som nemala už od svojich stredoškolských liet. Čiže sa bude telefonovať doktorovi. Hľadala som niečo, čo by mohlo pomôcť na internete, tak ako som to spravila, keď som šialene chcela tony čokolády a pritom som potrebovala iba viac magnézia. A potom tam bolo ešte niečo iné, ale za celý ten svet si nespomeniem, čo to bolo. 😀 Moja pamäť je strašná, odkedy som tehotná. Že by to bolo tými hormónmi?

Tak na bolesť hlavy som vyskúšala všeličo, sladké, kyslé, kávu aj paralen a nič. Teraz sa s bolesťami hlavy ešte aj zobúdzam. Samozrejme mám veľkú tendenciu byť pranoidná a za všetkým sa vždy hľadá niečo vážnejšie, ale tentoraz sa snažím uisťiť, že to čoskoro prejde a moje vytúžené tehotenstvo bude pokračovať bez problémov a radostne.


Adela je v 15. týždni tehotenstva. Chcete vedieť, čo sa v tomto týždni deje s vaším telom?

4.12.2014 12:27 | autor: Adela

Ďalšie blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist