Máme modrú

BUDÚCA MAMIČKA ADELA Máme modrú! Áno presné slová môjho doktora 😀 A moje obrovské sklamané NIE! Tak veľmi som si vysnívala dievčatko, že mi trvalo niekoľko dní kým som spracovala vo svojej hlave fakt, že budem mať dvoch synov. Dokonca som presviedčala samu seba, že to bude omyl a že neskorší ultrazvuk mi potvrdí dievčatko. Ale ani ten další to nespravil, stále je to chlapec. Doktor sa pousmial nad mojím sklamaním. Tak som bola rada,že som vybrala meno aj pre chlapca a v júni budem mať doma už dvoch chlapov.

A akoby to nebolo všetko moje malé striebro som začala cítiť, take malé jemné kopance, ako rybičku. Prv som si myslela, že sú to iba črevá, ale bolo to iné, veď mamičky vedia o čom píšem. A potom vôbec nič, a zas. Už sa teším kedy ich budem cítiť pravidelne. Bábätku sa neustále s Miškom prihovárame. Hovoríme mu ako veľmi ho ľúbime a ako dobre nám všetkým trom bude.

Podľa krvných testov mám málo železa, také typické. Anemická som už od strednej školy. Vyriešili to tabletky. Že vraj moje bolesti hlavy a závraty mohli byť spôsobené práve nedostatkom železa.
Bruško sa nádherne zväčšuje a tak ako som predpokladala, kým do konca štvrtého mesiaca by málokto povedal, že som tehotná, teraz to už nezakryjem. Bruško tak zrazu vykuklo 🙂 a s buškom aj bolesti chrbta a tak ďalej, pretože sa zrazu mení ťažisko a naťahujem sa na všetkých stranách. Dúfam, že olej na strie, ktorý používam pomôže, po Miškovi mám celkom peknú zbierku 😀

Krásne Vianočné sviatky vám prajem mamičky a tehuľky a všetkým tým drobčekom veľa darčekov, predsa len taký výnimočný čas, však.

Adela je v 18. týždni tehotenstva. Chcete vedieť, čo sa v tomto týždni deje s vaším telom?

20.12.2014 12:31 | autor: Adela

Ďalšie blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist