Sadeničky

BUDÚCA MAMIČKA ADELA Dvadsať sedem týždňov je za nami, ale to zbehlo, ako voda, už len chvíľočku a drobček budeš na svete. Včera sme kúpili kočiarik.

Miško sa potešil a ako správny veľký brat vyskúšal a prehodnotil. Skontroloval kolesá a všetky vrecká a samozrejme každú časť okomentoval. A potom strávil celý večer otázkami na mňa ako dlho ešte musí čakať a kedy už môžeme bábätko vybrať, lebo mám už veľké brucho a on veľké bábätko nechce, iba také úplne malé. Zase sa mu opakovalo, že to ešte niekoľko mesiacov potrvá.

Ale inak minulý týždeň bolo aspoň teplejšie a aj posledné stopy snehu miznú a my dvaja v našom novom domčeku sme sa rozhodli posadiť si bylinky a dať dokopy „gánok“ a teraz sme v procese reštaurovania starého kuchynského nábytku, ktorý bude slúžiť na naše „piknikovanie“ pod slnkom. Každý deň skontrolujeme naše semienka, ktoré ešte nerastú, lebo aj to potrebuje svoj čas. A dúfame, že sadeničky budú schopné prejsť do vonkajšej záhradky ešte pred pôrodom, keď víde von aj tá moja sadenička. Aj to som veľmi zvedavá ako to ja budem okopávať s bruškom, ktoré sa zväčšuje každým týždňom. Ale povedať si nedám a čo chcem aj dokončím. 😀

Ja som si tiež prišla minulý týždeň na svoje, keď sme sa dohodli s fotografkou na fotení a užila si deň modelky. Nezávidím dievčatám, ktoré toto majú na programe deň čo deň, pretože fotenie v kabátikoch vonku keď teplomer ukazuje iba tri stupne nie je jednoduché. A potom všelijaké tie pózy a hlavne vydržať, vydržať. Ale Júlia Soos, bola úžasná a trpezlivá a s fotoaparátom to naozaj vie. Neviem sa dočkať svojich fotečiek a mojej jedinečnej pamiatky. Pri Miškovi som mala iba jednu jedinú fotku s bruškom. Fotilo sa všade kde sa dalo a vymýšľali sa pózy aby vyniklo hlavne bruško.

Veľmi dlho, síce skoro od začiatku tehotenstva som sa necítila tak dobre ako minulý týždeň v ten deň. Príjemná veselá spoločnosť, veľa smiechu, aspoň na chvíľočku som sa cítila dôležitá a krásna.


Adela je v 27. týždni tehotenstva. Chcete vedieť, čo sa v tomto týždni deje s vaším telom?

20_tyzden_tehotenstva.jpg

26.2.2015 12:19 | autor: Adela
Viac o téme: bábätkobruchobylinky

Ďalšie blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist