Sisa v 34.tt – Pomaličky, pomaly sa blížime do finále

SISA BLOGUJE! Ešte nás čaká nejakých 6 týždňov, dúfam, že viac nie. Rada by som porodila okolo termínu, prenášať nechcem, už teraz mám čo so sebou robiť.

1520977424Silvia%20tehotenske%20057_pp-1100x618.jpg

Foto: Zuzana Beringerová, www.sofiafoto.sk


Minulý týždeň, som dobrala antibiotiká a doktorka mi brala ster na streptokoka. Túto stredu som mala prísť ku svojej gynekologičke, si dať zapísať výsledky zo sterov a dohodnúť sa na poradniach v nemocnici. Išla som tam až neskôr, nech nechodím do plnej čakárne a zbytočne nečakám. Pár dní po dobratí antibiotík ma začal spodok dosť svrbieť, ale len svrbieť žiadny výtok. Dokonca to už bolo občas take neznesiteľné, že som si dala aspoň neškodný krém, žiaľ nepomáhal, tak som počkala do stredy.  Mala som už len necelú pol hodinu do konca ordinačných hodín, ako som sa doma motkala. Takže som sa vcelku ponáhlala, došla som extrémne udýchaná a nestihla som si ani vydýchnuť, sestrička ma hneď brala dnu.

Výsledky na streptokoka vyšli negatívne čomu som sa veľmi potešila, pretože už som myslela, že aj s tým budem mať problémy, no našťastie nie. Doktorke som spomenula to nepríjemné svrbenie, na ktoré mi dala dezinfekčné čípky, že mi nebude dávať ďalšie lieky aby som si zbytočne neuškodila viac, keďže to bol len týždeň po dobratí antibiotík.  Zapísala mi výsledky a čo bolo treba, skontrolovala týždeň v ktorom som, že vlastne toto je posledná poradňa, vravím, že áno. No ona ma v tom zastavila, že nie ešte jednu poradňu dáme u nej a potom sa až objednám do nemocnice. Čiže v 36.týždni mám prísť znova a až v 37.týždni môžem ísť na poradňu do nemocnice.

Čítajte tiež:

Opäť sme sa bavili o nemocnici, spomínala že má poradne aj v nemocnici ale nezaručuje mi, že keď sa budem objednávať k nej vždy tam aj bude, čo plne chápem. Tak dúfam, že na poslednú poradňu prídem, už bez akéhokoľvek problému, o čom teda viac menej pochybujem, lebo sa cítim každým týždňom už horšie. Bábätko v brušku dá naozaj zabrať. Veľa ľudí si to vôbec nevie predstaviť, vraj aj niektoré tehotné ženy celých 9 mesiacov prežijú tehotenstvo akoby tehotné ani neboli – veľmi im závidím.

Radosť si robím tými všetkými vecami, čo máme pre malého nachystané. Stále rozmýšľam kedy si už dám postieľku k sebe do spálne, nech sa môžem rozplývať. Ale dosť vecí nám ešte chýba takže v priebehu pár dní sa chystá ďalší nákup, nech môžem aj kufor do pôrodnice zbaliť.

Sisa


Sisa je v 34. týždni tehotenstva. Chcete vedieť, čo sa v tomto týždni deje s vaším telom?

15.3.2018 12:37 | autor: Silvia Molnárová

Ďalšie blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist