Bacily, bacily

BUDÚCA MAMIČKA ADELA Ani tento rok som sa nevyhla bacilom, presne tak, Miškova vianočná choroba prešla na mňa aj tento rok. Jediné šťastie je, že málokedy dostanem teplotu. Takže odporné škriabanie v krku, kašel, bolesť hlavy a neskutočné závraty ma sprevádzajú už niekoľko dní od Silvestra.

Návšteva obvodného lekára nedala na seba dlho čakať ale po vyvetlení že som tehotná, ma samozrejme vzal prednostne z čakárne plnej kašľajúcich a kýchajúcich pacientov. Odmietla som akékoľvek antibiotiká, a na recept som dostala len sirup proti kašľu a nejaký sprej do nosa, všetko vhodné v tehotenstve. Od doktora som si zaslúžila pochvalu za odmietanie liekov. A potom sme sa aj s Miškom, ktorý ma sprevádzal pobrali naspať domov do teplej postele, do nášho krabicami zavaleného bytu.

Áno, krabice a krabice,všade, doslova, a stále je ich málo. Koľko vecí ja len možem mať? No katastrofa 🙁 Hlavné je obvolať všetkých známych aby v deň D prišli a pomohli nosiť krabice, neviem si predstaviť, že traja ľudia budú behať hore dole na tretie poschodie s mojimi vecami, keď ja som taká neužitočná a nič ťažké dvíhať nesmiem. Ach, ale naozaj polovica januára a budeme v novom. Teším sa až vyložím nohy na stoličku a spokojne vydýchnem, potom už naozaj možem oddychovať a pripravovať veci pre môj malý prírastok do rodiny. 🙂

Samozrejme vždy sa nájde niečo, čo ma vystresuje, to by som nebola ja. Ale nato teraz nechcem myslieť. Tento týždeň musím oddychovať, piť veľa tekutín a jesť veľa vitamínov. Len nech tá moja nádcha prejde.


Adela je v 20. týždni tehotenstva. Chcete vedieť, čo sa v tomto týždni deje s vaším telom?

20_tyzden_tehotenstva.jpg

3.1.2015 1:53 | autor: Adela

Ďalšie blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist