Polovica za nami

BUDÚCA MAMIČKA ADELA Napieklo sa, navarilo sa a aj sa to všetko zjedlo! Tááák a máme po Vianociach, doma sa nám povaľuje zase plno nových autíčok, o ktoré sa neustále potkýnam ale nevadí, detstvo je len jedno a radosť z Miškových očí sa dá nádherne čítať.

A predsa autíčok nikdy nie je dosť a pri druhom synčekovi na ceste ich bude určite viac. Áno presne tak 🙂 už som sa zmierila s tým, že moje druhé bábo nebude dievčatko, o ktorom som tak veľmi snívala, ale chlapček. A no a čo, budem mať dvoch nádherných synov. Tak, veď predsa všetky tie modré veci a hračky nemožu prísť nazmar.

V pondelok som mala ultrazvuk, vzala som aj drobca aby videl bračeka v brušku. Bol to krásny zážitok, hovoril o tom ešte celé dva dni potom. Ani sa nezdá ale polovica tehotenstva je už za mnou, ešte rovnaký čas a bude na svete. Pánečku neviem sa dočkať. Pohyby bábätka sú stále silnejšie, aj keď je viac aktívnejší večer ako cez deň. Ale to vraj je normálne a ja mám vždy taký ten priblblý úsmev na tvári.
Dokonca aj sťahovať sa už budeme – KONEČNE! Dom je dokončený a už sa len čaká na zapojenie plynu, čiže polovica januára je vyhradená pre naše sťahovanie.

Vyzerá to dokonalo, že. Keby len som ja nemala ten strašný strach z pôrodu v slovenskej nemocnici. Miško sa totiž narodil v Anglicku a naozaj neviem si vynachváliť prístup a nemocnicu tam. Keby sa len dalo cestovala by som len kvôli pôrodu, lenže drobec sa narodil skôr, a to o šesť týždňov skôr, čiže ktovie ako to bude tentoraz. Stále to vyzerá, že sa bude rodiť v miestnej pôrodnici, ktorá má akú – takú povesť a ja musím len dúfať že to dopadne dobre. Aspoň že môj gynekológ je úplne super.
Prístup sestier budem musieť prehltnúť.


Adela je v 19. týždni tehotenstva. Chcete vedieť, čo sa v tomto týždni deje s vaším telom?

30.12.2014 6:14 | autor: Adela
Viac o téme: hračkystrach

Ďalšie blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist