Syna uspala manželova bradavka

V jeden letný víkend, keď mal náš malý drobec 6 mesiacov, bolo vonku veľmi teplo. Nakŕmila som ho svojím mliečkom a uložili sme ho s manželom na popoludňajší spánok.

Dlho však nechcel zaspinkať. Von sa nám do toho tepla ísť nechcelo, pretože sme celé predpoludnie strávili na slnku. Manželovi nakoniec napadlo, že malého dáme do kočíka na balkón, kde bol práve chládok. Čakali sme, kým zaspí, a ani sme ho príliš nehojdali, aby si nezvykol.

Hoci bol očividne unavený, nedarilo sa mu zaspať. Vedela som, že do večera to nevydrží a bude veľmi mrzutý. Zostala som bezradná, tak ho manžel vzal na ruky a ľahol si s ním na gauč.

Danielko prestal mrnčať a stúlil sa mu na hrudi. Ja som zatiaľ dala kočík dnu a odbehla som do spálne po svetielko, pri ktorom zaspáva večer.

Keď som prišla do obývačky, skoro som odpadla! Malý ležal na taninovi, sal mu bradavku, ku ktorej ho priložil, a očká sa mu pomaly zatvárali. Vôbec mu neprekážalo, že odtiaľ nič netečie… nakoniec sa upokojil a zaspal.

Na túto komickú situáciu radi spomíname a už sa tešíme, ako ju nášmu synčekovi rozpovieme, keď vyrastie.

Lucia Hudecová

1.7.2009 5:36 | autor: Luděk Hrouda
Viac o téme: kočíkruky

Ďalšie blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist