Braček je v nebi

VÁŠ PRÍBEH
Rada by som sa s vami podelila o to, ako sme vyberali meno pre našu dcéru. Nebude to šťastný príbeh, ale jeho koniec je šťastný.

V novembri roku 2007 sa nám narodilo mŕtve dieťatko. Tadeáško mal skrytú srdcovú chybu, o ktorej sa nevedelo. Bola to pre nás neskutočná rana. Cítila som, že jediným riešením, ako sa z toho všetkého nezblázniť, je znovu otehotnieť.

Sila príbehu

Po niekoľkých mesiacoch sa mi otehotnieť podarilo, celé tehotenstvo bolo veľmi komplikované, v nemocnici som bola aj na Štedrý večer. Lekári mi hrozili vyoperovaním maternice, vykrvácaním…

Počas tehotenstva som neustále myslela na príbeh jednej panej, ktorý som čítala na internete. Jej prvé dieťa (Tadeáško) im tiež zomrel a neskôr sa im narodila zdravá dcérka Terezka.

Silvestrovská Terezka

Tento príbeh som brala ako znamenie a verila som, že to musí dobre dopadnúť. A aj dopadlo. Na Silvestra v roku 2008 sa nám narodilo zdravé, nádherné dievčatko a, samozrejme, nedostala iné meno než Terezka.

Je to úžasné bábätko, ktoré už teraz vie, že v nebíčku má bračeka anjelika a ten je neustále s nami a stráži nás.

Renáta

14.9.2009 11:18 | autor: Luděk Hrouda

Ďalšie blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist