Tehuľka LIVE! Anka 3. deň od pôrodu: Konečne budeme spolu

Náš malý poklad má za sebou svoje prvé noci. No až dnešná bude naša prvá spoločná. Doteraz mi ho na noc nenechávali, nemala som mlieko a po tom neplánovanom cisárskom som sa necítila dobre. No verím, že už to bude len lepšie, pomaly sa dávam dokopy.

Poviem vám, že cisársky rez a normálny pôrod sa vôbec nedá porovnať. Keď som rodila prirodzene, bola som rýchlo fit a mohla som sa venovať Hanke, no takto je to horšie. Nie som pohyblivá, rana ma bolí a k Matúškovi sa neviem zohnúť.

Okrem rany ma bolí aj srdce

Som smutná, že sa malému nemôžem toľko venovať. Trhalo mi to srdce, keď mi ho brali, aby som sa zotavila. Navyše som nemala som ani mlieko, aby som ho mohla nakŕmiť…

Čas a oddych mi však ozaj pomohol, konečne sa začínam cítiť lepšie. Mlieko mi dnes začalo a s Matúškom budeme po prvýkrát spolu aj v noci. Pomaly si na seba zvykáme.

Ešte pár dní v nemocnici

Utešujem sa tým, že aj keď mne nie je dobre, podstatné je, že malý je v poriadku, a to mi aj pomáha a dodáva silu. Keď sa na malého pozriem, cítim, že moja bolesť stála za to…

Obdivovať ho už chodia do pôrodnice aj starí rodičia a naši priatelia. Všetci sa zhodli na to, že je to poriadny kus. Keď sa narodil mal predsa 3930 gramov a 50 centimetrov. V nemocnici budeme ešte zopár dní a snáď sa môj stav polepší a čoskoro pôjdeme domov.

Idem zbierať sily, držte nám palce

Vaša už nie tehuľka, ale dvojnásobná mamička Anka

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist