Tehuľka LIVE! Anka 9. deň po pôrode: Asi som to zakríkla

Hoci prvá Matúškova noc doma bola takmer ukážková, v tú druhú som sa moc nevyspala. Malý bol v podstate hore od jednej asi do štvrtej v noci a mrnkal, niečo sa mu nepáčilo a z toho mrkania bol, tak ako aj my s manželom, nevyspatý. Verím, že dnes to bude lepšie.

Po tejto prebdenej noci bol aj náš ďalší deň doma taký spomalený. Som vďačná, že manžel má ešte do konca týždňa dovolenku, takže máme aj trošku čas si oddýchnuť. Okrem toho Hanka si ešte užíva prázdniny u starých rodičov – čiže mám o ďalšiu starosť menej. Kým sa vráti, chcem si s Matúškom nastaviť aspoň aký-taký režim.

Kolotoč už začal

Celý deň bol v znamení klasického novorodeneckého kolotoča – spinkanie, kojenie, prebaľovanie a samozrejme láskanie. V dnešnej tropickej horúčave sme sa ukrývali doma a s drobcom sa len spoznávali.

S manželom sa stále nevieme vynadívať na náš druhý zázrak. Drahého občas pristihnem, ako sa opakovane chodí na svojho syna pozerať a je z neho ozaj hrdý tatko.

Už to vidím, ako budú spolu vyvádzať.

Spomínam si, aká bola Hanka, keď bola takáto maličká a zdá sa mi to už tak dávno. No oproti Matúškovi bola síce menším, no rovnako krásnym bábätkom.

Zatiaľ nič neplánujem

Fyzicky sa opäť cítim lepšie a keď si spomeniem, v akom stave som bola pred týždňom, musím uznať, že hoci to nie je ideálne, nedá sa to ani porovnať. Onedlho sa určite vyberieme aj na prvé prechádzky, no zatiaľ nič veľké neplánujem, uvidíme, ako sa nám bude dariť a aj to, či Matúško bude spinkať lepšie.


Matúško po narodení.

Držte palce
Vaša už ex tehuľka Anka 

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist