Tehuľka LIVE! Anka: Matúško vitaj!

Som unavená, zničená a tečie mi infúzia, no aj tak sa veľmi teším. Matúško je už tu a je v poriadku. Pekne nás však všetkých potrápil. Narodil sa dnes 8. júla o 14.20, no na svet sa mu vôbec nechcelo. To, čoho som sa tak obávala, sa nakoniec stalo realitou. Rodila som cisárskym.

„S poradovým číslom dva sa vám predstavuje naša ďalšia láska. Volá sa Matúško, narodil sa o 14.20 a jeho miery sú opäť ideálne 3930 gramov a 50 centimetrov.“ Tak znela prvá Ankina smska z pôrodnice.

Ozvala sa po niekoľkých hodinách trápenia a po nečakanom reze. Unavená, no šťastná.

Asi bol priveľký

Ráno sme prišli podľa plánu do pôrodnice, o pol ôsmej som sa už hlásila na príjme. Aj začiatok pôrodu prebiehal podľa plánu. Išlo to pekne a veľmi dobre. No potom sa to zrazu všetko pokazilo…

Matúško bol priveľký a ani po dlhom trápení sa mi ho nepodarilo priviesť na svet.

Lekári nakoniec rozhodli – bude cisársky rez. Bezpečnosť nás oboch bola prvoradá.

Asi je zbytočné zamýšľať sa nad tým, prečo to tak skončilo, dôležité je teraz len jedno – dopadlo to dobre! Obaja sme v poriadku a obaja sa musíme čo najskôr zotaviť, aby sme boli zdraví a šli domov.

Stop návštevám!

Keďže som rodila cisárskym, budem sa zotavovať trošku dlhšie. Zajtra za nami nebudú môcť prísť ani prví zvedavci a gratulanti.

Pustia ku nám len manžela, ktorý to celé absolvoval so mnou. Bol úžasný, a tak ako pri Hanke mi veľmi pomohol. Chudák mal po nočnej, tak verím, že si aj on dnes v noci oddýchne, všetci to teraz potrebujeme.

Držte mi teraz palce nech sme obaja v poriadku.

Idem zbierať sily

Vaša už nie tehuľka, ale dvojnásobná mamička Anka

Viac o téme: mamička

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist