Tehuľka Andrea v 9. týždni: Naša romantika s testom

Ak ste čítali môj posledný článok, určite vás zaujíma ako to všetko s Alexom, mojím synovčekom, dopadlo. Môžete si so mnou vydýchnuť. Alex je v poriadku. Na JIS-ke strávil celý jeden týždeň napojený na prístrojoch. Bol na tom tak zle, že ho museli uviesť do umelého spánku a dýchali za neho prístroje. Chvalabohu mu to veľmi pomohlo, on si oddýchol a nečerpal sily.

Teraz je už spolu s Mimkou na rizikovom oddelení a postupne si na seba zvykajú. Aj napriek tomu, že Alexa prvýkrát na prsník priložili až keď mal 6 dní (dovtedy bol kŕmený fľašou alebo hadičkou), úspešne sa dojčia. Držím im teda palčeky a prajem krásne spoločné chvíle.

A teraz k môjmu tehotenstvu. Sľúbila som, že napíšem ako som túto skvelú správu oznamovala Paľovi. Ak čakáte srdcervúci príbeh, pri ktorom vám budú od dojatia stekať slzy potokom, ani ďalej nečítajte. : -) Môj manžel je totiž vojak telom aj dušou, v práci aj doma.

Keďže tehotenstvo bolo plánované, a ja som od prírody zvedavý tvor, ešte dva dni pred očakávanou menštruáciou som si skúsila spraviť test. Bol pozitívny, aj keď tá druhá čiaročka bola len slabulinká. Hneď som test odfotila a poslala Paľovi MMS. Našťastie tento spôsob zlyhal a jemu sa MMS nezobrazila. Inak by som prišla o pokračovanie tohto príbehu. Len čo prišiel domov, čakala som na vhodnú chvíľu. Stál v kúpeľni a umýval sa.

Prišla som za ním a strčila mu pred oči test.
Pozeral, pozeral a potom sa ma opýtal: „Čo je? Si tehotná?“
„A nevidíš tam tú druhú čiarku?“ pohotovo som odpovedala.
„Nie.“
„Akože nie? Tak sa lepšie pozri!“
Pozeral, pozeral… „Tú slabú?“
„No áno, tú slabú.“
„Tak tú vidím. Budeme mať Elišku (pracovný názov : -))!“ a dal mi pusu.
A zaklincoval to krásnou vetou: „ A teraz mi to daj preč spod nosa, lebo to smrdí za močom.“

Koľká romantika 😀 Ale viem, že sa veľmi tešil, aj keď o tom určite mnohé z vás po prečítaní nášho rozhovoru pochybujú. Poznám ho a viem, že svoje city nikdy nedáva najavo. Aj tak ho ľúbim : -).

Teším sa na vás o týždeň milé tehľuky.
Andrea

Na Babywebe nájdete:

Kedy si mám urobiť tehotenský test?
Som tehotná?
Ako použiť tehotenský test

Andrea je v 9. týždni tehotenstva. Chcete vedieť, čo sa v tomto týždni deje s vaším telom?

Viac o téme: očitehotenstvo

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist