Hľadáme novú Tehuľku LIVE! Ste to vy?

Pre čitateľsky obľúbený projekt Tehuľka LIVE! hľadáme ženu v ranej fáze tehotenstva, ktorá bude ochotná deliť sa o svoje zážitky z jedinečného obdobia života na stránkach Babyweb.sk. Ako odmenu ponúkame špičkovú detskú autosedačku a ďalšie hodnotné ceny. Myslíte, že hľadáme práve vás? Tak neváhajte a prihláste sa do nášho KONKURZU na novú Tehuľku LIVE!

Byť Tehuľkou LIVE! je výhoda! Čo získate?

  1. Doplnky stravy pre tehotné Femibion od spoločnosti MERCK na celé obdobie tehotenstva.
  2. Kvalitnú autosedačku, ktorá spĺňa všetky bezpečnostné štandardy.
  3. Jedinečnú pamiatku na celé nádherné obdobie tehotenstva: sériu profesionálnych fotografií od skvelé fotografky Zuzany Beringerovej.
  4. Darčeky pre matku i dieťa v hodnote 100 EUR.
  5. A v neposlednom rade unikátnu možnosť deliť sa o svoje pocity s ostatnými mamičkami.

Čo pre to môžete urobiť?

Na adresu redakcia@babyweb.sk napíšte pár riadkov o sebe (vek, odkiaľ ste, kde pracujete…) a dôvody, pre ktoré sa hlásite do nášho konkurzu, a priložte svoju portrétnu fotografiu vo formáte na šírku.

Spolu s krátkym predstavením pošlite aj svoj úvodný príspevok v dĺžke max. jednej strany. Inšpirovať sa môžete na našich stránkach.

Do konkurzu sa prihláste, len ak vaše tehotenstvo netrvá dlhšie než 10 týždňov.

Snímky Tehuľky LIVE! Petry

kolaz_testaa.jpg

Foto: Lenka Valentová z ateliéru www.fotolienka.sk

Čo projekt Tehuľka LIVE! prináša čitateľkám?

Každý týždeň nový diel „tehuľkovského“ denníčka plný radostí i starostí, pocitov, zážitkov i nevyhnutného sebapozorovania, ktoré k tejto životnej etape patria. Možno pomôže práve vám nájsť odpovede na otázky, ktoré každej tehotnej víria v hlave.

Na jedinečných ilustráciách môžete týždeň za týždňom na našom webe sledovať, aké už je bábätko v brušku veľké a čo všetko už dokáže. Profesionálne fotografie nám ukážu, čo sa deje „navonok“, t. j., ako rastie bruško a mení sa postava tehotnej ženy. Doplnia ich obrázky zo života, ilustračné fotografie či videá.

POZOR! Vzhľadom na vysokú hodnotu odmeny, ktorú vybraná uchádzačka inkasuje, ide o zmluvný vzťah a práva a povinnosti zúčastnených strán sú definované zmluvou o spolupráci.

A na čo sa môže tešiť naša nová tehuľka?

Okrem hrejivého pocitu, že bude zdrojom užitočných informácií pre naše čitateľky, ktoré sa pripravujú na tehotenstvo a pôrod, sa jej dostane priateľskej podpory od čitateliek, odnesie si nové zážitky ako hviezda Babyweb.sk, jej bábätko získa denníček z čias, keď bolo ešte v brušku, mamička krásne štylizované fotografie a kvalitné vitamíny, vďaka ktorým budú mamička i bábätko zdravšie.

SME V TOM S VAMI!

Prečítajte si celý príbeh tehotenstva zatiaľ poslednej Tehuľky LIVE! Petry.

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist