Staňte sa našou TEHUĽKOU LIVE!

Ste tehotná a píšete si denníček? A nechceli by ste sa oň podeliť s ostatnými? A stať sa ich inšpiráciou? Začnite ho písať pre náš web! Hľadáme ženu v ranej fáze tehotenstva, ktorá bude ochotná deliť sa o svoje zážitky a skúsenosti z jedinečného obdobia svojho života na stránkach Babyweb.sk. Chcete to skúsiť? Prihláste sa do nášho konkurzu na novú Tehuľku LIVE!

Čo účasťou na projekte získate?

  1. Jedinečnú pamiatku na celé nádherné obdobie tehotenstva: sériu profesionálnych fotografií z fotoateliéru Škerák od skvelé fotografky Ingrid Littmannové.
  2. Darčeky pre mamičku a bábätko v minimálnej hodnote 315 eur.
  3. A v neposlednom rade unikátnu možnosť podeliť sa o svoje pocity s ostatnými mamičkami, medicínsky podložené odpovede na otázky súvisiace s tehotenstvom a materstvom a podporu ďalších žien, ktoré riešia rovnaké otázky ako práve teraz vy.

Fotky Tehuľky LIVE! Moniky z priebehu tehotenstva vidíte v úvode článku a rovnako krásne fotky zostanú aj Tehuľke LIVE! Kristíny:

Čo pre to môžete urobiť?

Pošlite na adresu redakcia@babyweb.sk niekoľko riadkov o sebe (predstavenie sa) a priložte svoju portrétnu fotografiu vo formáte na šírku. Spolu s krátkym predstavením pošlite tiež svoj úvodný príspevok v dĺžke max. jednej strany.

Inšpirovať sa môžete na našich stránkach.

Do konkurzu sa prihláste, len ak vaše tehotenstvo netrvá dlhšie ako 10 týždňov.

To, čo prežijete nasledujúce mesiace, je unikátna životná skúsenosť, ktorá sa už nikdy nebude opakovať. Tehotenský denníček, v ktorom si budete zapisovať svoje pocity, radosti i strasti, vám môže pomôcť nájsť odpovede na otázky, ktoré sa každej tehotnej preháňajú hlavou. A budete sa môcť k nemu kedykoľvek vrátiť a to, čo by zostalo zabudnuté, si opäť vyvolať.

POZOR! Vzhľadom na hodnotu odmeny ide o zmluvný vzťah a práva a povinnosti zúčastnených strán sú definované zmluvou o spolupráci.

Ako taký denníček Tehuľky LIVE vyzerá, si môžete prečítať napríklad TU u Tehuľky LIVE! Kristíny.

Čo projekt Tehuľka LIVE! prináša čitateľkám?

Každý týždeň nový diel „tehuľkovského“ denníčka plný radostí i starostí, pocitov, zážitkov aj nevyhnutného sebapozorovania, ktoré k tejto životnej etape patrí. Možno pomôže práve vám nájsť odpovede na otázky, ktoré sa každej tehotnej preháňajú hlavou.

Na jedinečných ilustráciách môžete týždeň po týždni na našom webe sledovať, aké už je bábätko v brušku veľké a čo všetko už vie.

Profesionálne fotografie nám ukážu, čo sa deje „navonok“, t. j. ako rastie bruško a mení sa postava tehotnej ženy. Doplnia ich aj obrázky zo života, ilustračné fotografie či videá.

Pozrite sa na časozberné zábery Tehuľky LIVE! Veroniky:

A na čo sa môže tešiť naša nová, v poradí už štrnásta tehuľka?

Okrem hrejivého pocitu, že bude zdrojom užitočných informácií pre naše čitateľky, ktoré sa pripravujú na tehotenstvo alebo pôrod, sa jej dostane priateľskej podpory od čitateliek, odnesie si nové zážitky ako hviezda babywebu.sk, jej bábätko získa denníček z obdobia, keď bolo ešte v brušku, mamička krásne štylizované fotografie a kvalitné vitamíny, vďaka ktorým budú matka aj bábätko zdravšie.

SME V TOM S VAMI!

4.10.2018 4:30| autor: Redakcia Babywebu.sk

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist