Tehuľka LIVE! Mika

ÚVODNÝ ČLÁNOK

Čakáte bábätko alebo sa na neho ešte len chystáte? Máte veľa otázok či pochybností alebo naopak skrátka len chuť sa deliť o svoje tehotenské zážitky s ostatnými?


• Email Tehuľka Mika
• Diskusné fórum TEHUĽKA LIVE! Mika

Tak potom práve pre vás je tu unikátny projekt Tehuľka LIVE!, v ktorom sa dozviete veľa zaujímavých vecí o tehotenstve, pôrode aj šestonedelí zaujímavým spôsobom.
Podporujte sa navzájom s našou Tehuľkou LIVE! Mikou.

Spolu s našou budúcou mamičkou môžete každý týždeň sledovať, zažívať a radovať sa z jej, prípadne aj z vášho tehotenstva. A to v priamom prenose!

Každý utorok sa s vami bude deliť o svoje zážitky z krásneho, tajuplného, ale veľakrát aj obavami naplneného zázraku v živote ženy – tehotenstva.

Buďte pri tom každý utorok na hlavnej stránke www.babyweb.sk

A čo všetko vám v tomto projekte ponúkame?

• Každý týždeň nový diel „tehuľkovského“ denníku plný radostí i starostí, pocitov, zážitkov a aj nevyhnutného sebapozorovania, ktoré k tejto krásnej životnej etape patrí. Možno pomôže práve vám nájsť odpovede na otázky, ktoré tehuľkám nedajú spávať.

• Komentáre ošetrujúceho gynekológa

• Odkazy na súvisiace články na našom webe, ktoré budú tehotenské zážitky a poznatky dokresľovať pre najširší okruh čitateliek.

• Každý týždeň vám jedinečná ilustrácia daného týždňa tehotenstva ukáže, ako už je bábätko v brušku veľké a čo všetko už vie.

• Na krásnych fotografiách z ateliéru Braňa Herchla bude vidieť, čo sa deje „zvonku“ – ako rastie bruško a mení sa postava tehotnej ženy. Doplnia ich obrázky zo života či ilustračné fotografie.

Pýtate sa, čo z toho všetkého bude mať Tehuľka Mika?
Okrem dobrého pocitu, že bude zdrojom veľmi užitočných informácií pre naše čitateľky, ktoré sa pripravujú na tehotenstvo alebo pôrod, dostane priateľskú podporu od čitateľov, bude mať nové zážitky ako hviezda Babywebu a pre bábätko dostane tiež výbavičku na prvý rok života.

*********************************************************************************************

• Email Tehuľka Mika
• Diskusné fórum TEHUĽKA LIVE! Mika

26.9.2011 9:37| autor: Redakcia Baby-webu.sk

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist