Sisa v 20tt.- Čerstvý vzduch nám robí dobre

SISA BLOGUJE! Veľmi sa teším , keď sa niektoré dni naozaj podaria a sú plné pohody. Tento týždeň bol naozaj super a krásne sme ho zvládli aj so štipkou stresu.

1512499412IMG_6222-1100x618.jpg

Fotenie

Tento týždeň nás čakalo fotenie v Sofiafoto u profesionálnej fotografky Zuzky. Dohodla som sa so svokrou, že ma nalíči a upraví mi vlasy aby som nejak vyzerala na tých fotkách.  Fotenie som mala skoro ráno a cesta tam trvala pol hodinu z domu. Len moja príprava sa trošku “pretiahla” a už som začala stresovať, že nebudeme stíhať…

Celou cestou tam som bola nervózna akoby ma čakal nejaký pohovor alebo skúška v škole. Nakoniec sme meškali asi 10 minút a Zuzka bola úplne super, že nás pochopila. Rýchlo som jej poukazovala aké oblečenie som si priniesla a ona z toho povyberala na zábery. Doniesla som si toho dosť ale nie všetko sa hodilo.

Hneď nám spravila spoločné fotografie so snúbencom. Ten sa vôbec nestránil a ja som sa potešila, že budeme mať hneď krásne fotky. Snáď mi na nich bude vidieť krásne bruško, keďže ešte nie je také “veľké”, teda podľa toho ako sa najem. Celé to bolo veľmi príjemné, snúbenec sa na mne smial, aj Zuzke som občas pripadala smiešna. Nemali sme vela času, tak som sa snažila byť rýchla čo sa týkalo prezliekania. No každopádne sa veľmi teším na fotografie.

 Prechádzka

Ako krásne u nás nasnežilo, hneď mi napadlo, že by sme sa mohli ísť prejsť. U nás v dedine je super cyklistický chodník pri vode a hovorím si, že tam bude krásna prechádzka v snehu. Chystám sa tam aj kočíkovať.

Dobre sme sa naobliekali a vyrazili k chodníku. Keďže som celé dni zavretá doma s občasnou výnimkou, táto prechádzka mi padla vhod. Nadýchala som sa čerstvého vzduchu, v ktorom bolo cítiť príchod Vianoc. Na chodníku bolo dosť ľadu, takže som si musela dávať na seba pozor. Ani v tomto období nevenčím nášho psíka, lebo dosť ťahá, mňa počúva najmenej a ja sa bojím, že ma raz potiahne a ja spadnem na zem… Prechádzka mňa večne unavenú samozrejme unavila ale cítila som sa super na slnku.

 Oslava

Snúbenec oslavoval 25.narodeniny. Sľúbila som mu, že mu spravím niečo dobré sladké – tortu, koláč hocičo. Tak som mu urobila tvarohovú tortu s ovocím, ktorú má rád. Jasne, že dlho nevydržala veď je v domácnosti tehotná žena!!! Na víkend sme boli dohodnutí s jeho rodičmi, že prídu na obed. Samozrejme, že sme znova nestíhali (my nikdy nič) a zas začal ten stres, ale cítila som sa akoby som mala vrtulu v .. lebo mi všetko išlo naozaj rýchlo, aj keď som sa obávala výsledku, pochválili nás za výborný obed.

 Po obede sme si dali tortu s kávičkou a pri telke sme všetci zaspali. Tešila som sa, že si môžem tak “verejne” schrupnúť a nebude to nikomu vadiť. Keď sa dobre najem, cítim ako sa mi celé bruško rozťahuje. Asi jedlo tlačí bábätko… srandujem J A vtedy aj moje bruško vyzerá o čosi väčšie.

Cítim ako sa má v mojom brušku dobre, kopká na všetky možné strany. Hlavne večer pred spaním, si robí diskotéku. Buď bude z neho futbalista alebo nejaký dobrý tanečník.

Pomaličky som sa začala obzerať po kočíkoch. Mám zopár tipov a ten čo sa mi páči najviac sa nepáči môjmu drahému. A taktiež neviem načo si dať pozor pri výbere, je to dosť náročné a dúfam, že si nakoniec vyberieme ten naj. Čo sa týka vzhľadu, funkčnosti a ceny. Ešte máme čas ale čo počúvam po okolí väčšina tehuliek už vie aspoň aký chce. Nechcem to nechávať na poslednú chvíľku ale už vidím ako to na poslednú chvíľku aj bude 😀

Budúci týždeň nás čaká morfologický ultrazvuk, konečne uvidíme tváričku nášho drobčeka, veľmi sa teším a verím, že bude všetko v poriadku.

 Sisa


Sisa je v 20. týždni tehotenstva. Chcete vedieť, čo sa v tomto týždni deje s vaším telom?

7.12.2017 5:22 | autor: Silvia Molnárová

Ďalšie blogy

Autor nemá žádné další blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist