PREDSTAVENIE

Skôr ako sa Vám všetkým predstavím, by som chcela upozorniť na mierny výskyt emocionálneho rozpoloženia počas pôrodu, ktorý tu budem tiež opisovať. Mierneho výskytu smútku počas šestonedelia a veľkého rozpoloženia lásky v každom článku na mojom blogu. Budem veľmi rada ak Vás bude baviť čítať náš život. Prečo náš? Nebudem tu písať o sebe. Budem tu písať o svojej rodine, ktorá sa skladá z troch členov a jednej fenky, ktorích nadovšetko ľúbim. Milá mamička, slečna, žena…viac sa dočítaš nižšie.

Pre začiatok dúfam, že ti nebude vadiť ak ti budem tykať. Veď to predsa čítaš ty. Nie tebe niekto ;). Ale ak áno kľudne napíš.

Začala by som zrejme tým, odkiaľ pochádzam. Narodila som sa v menšom mestečku Trstená na hornej Orave. Neskôr sme toho ,,precestovali”až až, kým sme sa konečne usídlili, tam kde boli najlepšie podmienky pre prácu rodičov a naše vzdelanie. Mám 20 rokov a pochádzam zo 7 súrodencov. Som najstaršia. Mám dvojičku, ktorá je o 5 minút ,,mladšia”. Študovala som na obchodno-hotelovej akadémii v Bratislave.

Momentalne bývam so snúbencom Filipom (25r.) v Dunajskej Lužnej v byte, ktorý sme kúpili v auguste 2016. Spoznali sme sa v mojich 17 rokoch v miestnej krčme, kde som brigádovala počas štúdia. Bola to láska na prvý pohľad a hneď sme vedeli, že raz budeme svoji (čo sa ešte nestalo). Zasnúbili sme sa pár dni pred tým ako sme zistili, že čakáme bábätko ale to je téma na inokedy ;).

Akonáhle sme sa 30.novembra 2016 presťahovali do nášho bytu, bol to zaujímavý ale aj celkom stresujúci okamih nášho života. Predtým sme už spolu bývali ale predsa len toto bolo iné…naše. Prvé mesiace v tomto byte boli krásne. Dostala som svojho vysnívaného psa (francúzsky buldocek) v jeden obyčajný deň, keď s ňou Filip prišiel domov. Teda…toľké dojatie vďaka malému klbku čiernych chlpov ale predsa je to člen rodiny.

Keď už sme mali svoje zázemie, rozhodli sme sa. Čo nám bráni v tom založiť si rodinu? Nič. Sme mladí, mame prostriedky na to uživiť dieťa, tak prečo nie. A tak sa aj stalo. Momentálne máme vyše 5 mesačného syna, ktorého by som rada predstavila v dalších blogoch. 

Pevne verím, že sa ti moje predstavenie aspoň kúsoček páčilo. Veľmi rada by som pokračovala v písaní o určitých fázach v našom živote a rada sa s nimi podelila práve s tebou. Či už o prebiehaní tehotenstva, tehotenskej cukrovky, pôrode, šestonedelí, kojení a postupným vývojom našej rodiny a nášho syna. Dúfam, že som ti týmto príspevkom nasadila malého chrobáčika do hlavy na pripádne ďalšie čítanie. Maj pekný večer 🙂

Kristína

7.2.2018 11:40 | autor: Kristína
Viac o téme: bábätkoláska

Ďalšie blogy

Autor nemá žádné další blogy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist