Kočík max do 500

Táto téma obsahuje 15 odpovedí, má 11 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom P Pethrnka pred 1 rokom.

Zobrazujú sa príspevky 15 - 1 cez 15 (z 15 celkovo)
  • Autor
    Ahojte baby. Zháňame štýlový a praktický kočiar teraz na zimu. Vzhľadom k rozpočtu maximálne do 500 eur. Viete o niečom šikovnom? 
    JOP mrkni na dada paradiso group od baby merci tie kociky vyzeraju celkom slusne a aj trojkombinacia vychadza pod 500 sem tam pod 400 ecok. Nam sa podarilo kupit watermelon pod 400 ecok asi pred pol rokom

Otvorila som to a vyzeraju celkom dobre. Len ma napadá nie sú pri takto pevne stavanej konštrukcii ťažké? Nemala si taký pocit? Ako sa s ním manévruje? Predsa len eshop nie je obchod cez ulicu

U baby merci by som sa toho pripadneho vratenia ci reklamacie nebala vobec. My sme si ich vybrali kvoli sluzbe nahradny kocik ak by vas nahodou potreboval reklamaciu tak vam poskytnu ich aby ste ostali mobilni a to robi ozaj malokto. A co sa tyka ovladania kocika je uplne v pohode. Lahucky ale nie prilis a takisto pri nom neumries proste pohodovy kocik.

U baby merci by som sa toho pripadneho vratenia ci reklamacie nebala vobec. My sme si ich vybrali kvoli sluzbe nahradny kocik ak by vas nahodou potreboval reklamaciu tak vam poskytnu ich aby ste ostali mobilni a to robi ozaj malokto. A co sa tyka ovladania kocika je uplne v pohode. Lahucky ale nie prilis a takisto pri nom neumries proste pohodovy kocik.

Aaa ešte posledná otázka dá sa sklápať napríklad u toho watermelon sportova sedacka? Moze babo spat aj v sportaku? 

Uplne v pohode to zozadu sklopis ako to pojde. My sme to vyuzivali cez leto pomerne casto. S malym sme chodili do lesa aj na priehradu takmer na cely den a tento kociar to pekne zvlada a uz aj tohtorocny sneh zdolavame za co diky velkym kolesam.

My sme mali X-lander X-move pred troma  rokmi a bol super. Kolesa zvladli aj sneh aj nerovny teten. Bol priestranny,polohivatelny do lahu,strieska sa dala predlzit. Bol ale menej spratny 🙁

pozri si na bazari, aj ja som mala odtial a som velmi spokojna. cenovo fakt dobre a vybrala som si co som chcela

Aka je ta značka dada paradiso od baby merci? Mne osobne sa páči model mimi pink ale nejak váham. Dá sa u všetkých polohovať športová časť? Páčia sa mi veľké kolesá , tie sú na oravu ako urobené

Dada paradiso , ktorú predáva baby merci je veľmi spoľahlivá. Značka kočiarov s nafukovacími väčšími kolesami do každého jedného terénu. Sú poväčšine ľahké a dobre ovládateľné. športová časť sa dá slušne polohovať a sú brutálne odolné. My sme s našim limited 2017 maximálne spokojný

m
    Laraja
    Člen

podla mna su teraz kociare na jedno kopyto vyzeraju skoro rovnako akurat vo farebnom prevedeni sa lisia mna tato povinnost vybrat si obisla, kedze mi ho bude vyberat mamka ma sice moj vyber ale som zvedava

z
    Zojana
    Člen

My sme zimu v pohode zvládli tiež s Dadou. Vanička bola dosť veľká i pre naobliekané bábo s fusakom. Kolesá dali s prehľadom aj menší závej a teraz brázdime cesty už v športiaku. Ak je drobec moc unavený, sklopíme opierku a pekne hajá kdekoľvek. A to, že ho má toľko mamičiek svečí, len o tom, že je dobrý a s tými výhodami u baby-merci nieje o čom.

Aj my ideme v stáde ako sa vraví a tiež máme dadu. Po preklikaní asi celého netu s ponukou kočíkov sme aj my skončili u baby-merci. Máme objednané a tešíme sa na dodanie. Recenzie sú len dobré, tak dúfam, že nebudeme sklamaní.

Mam kocik 2v1 Caretero Navigator a som spokojna.

Zobrazujú sa príspevky 15 - 1 cez 15 (z 15 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, zdieľame so svojimi partnermi pre sociálne médiá, inzerciu a analýzy. Pre viac informácií o nastavení cookies nájdete tu.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist