25. 10. 2016  |  Meniny: Aurel

Prenášala som

Úvodný príspevok témy

Obrázok používateľa Administrátor BW
Administrátor BW
Prenášala som

Ako to dopadlo?

Najnovšie príspevky

Obrázok používateľa

Veľmi dobre si pamätám ten pocit, keď som sa ráno zobudila s bruškom a celý deň som márne dúfala, že sa "TO" začne, a večer som sa vyplakávala do vankúša...že zase nič...Dcérka sa narodila 10 dní po predpokladanom termíne pôrodu, v 42 tt, pôrod bol vyvolaný a trval 28 hodín. Nakoniec som bola taká unavená že som si nechala pichnúť epidurál ale necítila som kontrakcie a tak malej museli pomôcť kliešťami..To som si myslela, že druhý pôrod nemôže byť horší :-) ale ani synátorovi sa na svet nechcelo a tiež už mi museli pôrod na konci 42tt vyvolať. a 13.11. oslávi malý 1 rôčik, aj keď som ho rodila od 12.11. :-)

Obrázok používateľa Didulik
Didulik

Ahojte. Ja som prenašala 7dni. V piatok ráno som mala nastupit do nemocnice s tym, ze najneskôr v sobotu večer mi vyvolajú porod. Neviem, či to bolo tou nechuťou ležať v nemocnici alebo nákupmi na nabezpečenie manžela pred mojím odchodom o nemocnice, ale vo štvrtok večer mi odtiekla plodová voda a za 6 hodín sa nám narodila nádherna, dnes už 8-mes. dcérka. Tiež som mala pravidelné kontrakcie, no otvárala som sa veľmi pomaly. Potom mi ale pichli niečo a do pol hodiny bola mala na svete. Bolo to super, vidieť malého drobčeka ako leží pri mne. Nemala som žiadne problémy, akurát zelenú plodovú vodu ale malej len spravili nejaké dotatočné vyšetrenia a za 4 dni sme boli doma.

Obrázok používateľa Katulka
Katulka

Ja som prenasala 9 dni, nakoniec ma hospitalizovali s tym ze porod mi vyvolaju, no mne sa porod rozbehol skor ako mi ho vyvolali, 5 hodin som mala v kuse pravidelne kontrakcie, no neotvarala som sa a dcerka stracala ozvy srdiecka, tak mi spravili akutny cisarsky v spinalke, dcerka je zdrava a onedlho oslavi svoj 1 rocik :)

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené