Fotografka Zuzana Beringerová fotí krásnych ľudí

Fotografovanie vzácnych chvíľ a možnosť stať sa aspoň na malý okamih súčasťou zážitku ako je fotenie, je pre mňa ako fotografku neopakovateľným zážitkom. Je to práca snov, povolanie, ktoré som vždy chcela robiť.

sofiafoto_3-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

U nás doma fotografoval ocino. Najskôr som mu robila modelku a neskôr som sa ja postavila za fotoaparát, ktorý fotil ešte na film. V roku 2006 sa mi narodila prvá dcérka Sofia a ona sa stala mojou modelkou, mojou malou múzou. Už vtedy som vedela že práve fotenie je cesta, moja cesta. Fotiť budúce mamičky a vidieť v ich očiach lásku s akou čakajú na svoje bábätko.

Vedia že už nič nebude také aké bolo kedysi, ale všetko bude také krásne ako ešte nikdy. Ten maličký uzlík, úsmev, ručička či noštek ako gombík. To všetko sú okamihy ktoré zachytím u mňa v štúdiu.

sofiafoto_2-1101x619.jpg

Neopakovateľný moment keď si dieťa privinie mama do náručia a jemne mu šepká. Presne tento moment som opakovane zažila aj ja keď sa mi narodila druhá dcérka Ellie v roku 2016. Preto viem čo maminky prežívajú, je v mojom záujme im fotenie spríjemniť aby mali krásny zážitok a vďaka nádherným fotkám spomínali na fotografovanie ako na zážitok ktorý si chcú každý rok zopakovať.

krisinka_tehotenske_015_pp1.jpg

Fotografujem aj svadby dni s veľkým D, okamih keď si dvaja ľudia povedia že budú už jeden. Keď sa snúbi láska a krása okamihu. Byť súčasťou obradu či veselice, cítiť sa ako ich rodina. Presne vďaka týmto okamihom som šťastná že robím prácu ktorá ma napĺňa.

Nie každý si v dnešnej dobe môže povedať že robí prácu snov, ja som jednou z tých šťastných. www.sofiafoto.sk

sofiafoto_5-1101x619.jpg

Viac o téme: dieťaláskazážitok

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist