V kočíku a autosedačke ako v perinke. Vo fusaku Voksi vaše dieťatko neprechladne

Začínate pripravovať zimnú výbavu pre deti? Premýšľate, ako si užívať pobyt vonku s deťmi i cez mrazivé počasie? Predovšetkým nad bábätkami a ich komfortom v chladnom počasí je na mieste dôkladne premýšľať. V kočíku sa nehýbu, jednoducho prechladnú, a preto sa vyplatí zainvestovať do kúpy kvalitného fusaku.

01-voksi-image-titul-1100x618.jpg Zdroj: Babypoint

Nórska značka Voksi si už cez tridsať rokov kladie za cieľ poskytnúť deťom najlepšiu možnú ochranu pred chladom a zimou v každom ročnom období. Kladie najvyšší dôraz na kvalitné materiály, perfektné spracovanie a funkčnosť s veľkým ohľadom na životné prostredie. Všetky produkty a materiály v nich obsiahnuté necháva prísne testovať.
Za najlepší z najlepších možno považovať fusaky do kočíkov a autosedačiek od značky Voksi. Okrem toho ich môžete využiť trebárs ako prvé teplučké spacie vaky. Fusak Urban je prispôsobený do najväčšej zimy, fusak Move pre stredne chladné zimy a fusak Explorer využijete i v ostatných ročných obdobiach.

Fusak Voksi Urban disponuje najlepšími termoregulačnými vlastnosťami a poskytuje dieťaťu stopercentné zahriatie v zimných dňoch. Starostlivo vybraný prírodný materiál – kvalitné prachové perie a jemná vlna – v kombinácii s funkčnými vlastnosťami zaisťujú že je v ňom dieťa i cez vonkajší mráz stále v teple a v suchu. Fusak perfektne padne do hlbokej vaničky i do športového kočíka a po odopnutí vrchnej časti ho využijete aj ako podložku alebo deku. Fusak môžete ľubovoľne predlžovať, a používať ho tak až do veku 4 až 5 rokov svojho dieťaťa. Teplotným podmienkam prispôsobíte malého cestovateľa vo fusaku jednoducho vďaka dvojcestným zipsom. Vybrať si môžete z niekoľkých farieb.

Fusak Voksi Move funguje ako prvý spací vak pre bábätko alebo fusak do autosedačky. Je vyplnený 100% vlnou, ktorá odvádza vlhkosť z tela dieťa, a to tak zostane v suchom a teplom prostredí. Hornú vrstvu doplňuje kačacie prachové perie s perfektnými termoizolačnými vlastnosťami. Fusak jednoducho nainštalujete do autosedačky a môžete ho používať od bábätka až do veku dieťaťa cca 1,5 roku.

Z obidvoch vyššie spomenutých fusakov čerpá fusak Voksi Explorer. Má rovnaký tvar a rovnakú prírodnú výplň ako fusak Urban, ale je o niečo menší a skladnejší. Rovnako ako fusak Move je možné tiež Explorer upevniť do autosedačky, vďaka priestrihom na päťbodové pásy. Ďalšie modely Voksi dali fusaku jemný materiál, funkčné prvky, ventiláciu či široké možnosti využitia – do kočíka, autosedačky, ako spací vak do stanu alebo len ako teplú deku. Používať ho môžete celoročne, nie je striktne do zimného počasia, a prispôsobený je deťom od bábätiek do zhruba troch rokov. Vybrať si môžete rovnako z niekoľkých farieb.

Všetky vychytávky pre deti do zimných mesiacov distribuuje na český trh firma Babypoint. Viac informácií o produktoch Voksi nájdete na webe.

18.10.2021 3:21| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist