Súťaž s filmom Já, zloduch 3 o filmové ceny

Zapojte sa do súťaže s filmom Já, zloduch 3 o filmové reklamné ceny (tričko, mimoň, nálepky, kufrík a pisacie potreby. Vyžrebujeme 3 výhercov.

Bývalý zloduch Gru má problém. Medzi prstami si nechal utiecť aktuálne najhľadanejšieho zlosyna na svete, a tak ho vyhodili z práce v Antizloduchovskej lige. Jeho Mimoni sú navyše čím ďalej nespokojnejší lebo ich pán už nie je zlý. Najmladšia dcéra Agnes túži po živom jednorožcovi, ktorý bude neuveriteľne hebučký. A do toho všetkého sa Gru dozvie, že má dvojča, ktoré je mu na nerozoznanie podobné. Až na tie vlasy. To, že má Gru kopu nepríjemností je ale výbornou správou pre filmových divákov, pretože sa dočkali ďalšieho pokračovania dobrodružstva s Mimonmi.

Vráťme sa ale k tomu darebákovi, ktorý prekabátil Grua. Volá sa Balthazar Bratt a v osemdesiatych rokoch minulého storočia bol detskou hviezdou populárnej televíznej show. Na svoju škodu sa však nedokázal preniesť cez jej koniec a odvtedy robí zle, všade kadiaľ chodí. Nosí retro oblečenie a nemožný účes, počúva staré pesničky na kazetách a ako zbrane používa Rubikovu kocku a žuvacie bubliny. Proste odporný typ.

Omnoho väčším sympaťákom je ďalší nováčik v príbehu, Gruov brat. Je to neuveriteľne priateľský a milý chlapík, ktorý si zo všetkého najviac praje, aby ho brat zasvätil do umenia zločinu. Lenže z Grua sa začal stávať zaťatý dobrák (dokonca tak zaťatý, že s ním nepohla ani otvorená vzbura Mimoňov, ktorí ho kvôli jeho dobrému správaniu opustili). Jediný, kvôli komu by bol Gru ochotný prejsť aspoň dočasne na stranu zla, je jeho večný súper Balthazar Bratt. A keď si mu tento nedokonalý klon Michaela Jacksona dovolí siahnuť na rodinu, využije Gru všetky zloduchovské skúsenosti k tomu, aby svojich blízkych zachránil. V tom mu s nadšením sekunduje jeho novo nájdený brat a jeho Mimoni, ktorí si až vo väzení uvedomili, čo je pre nich v živote najdôležitejšie.

Nepýtajte sa, ako sa Mimoni do väzenia dostali. To sa nedá prerozprávať, to treba vidieť. Ja, zloduch 3 je perfektná komédia, ktorá fičí ako Druova zločinecká mašina a na konci vás donúti povedať: „Ja chcem ešte.“

Premiéru animovanej komédie uvidíte v kinách od 29.6.2017.

 

ODPOVEDZTE NA NIŽŠIE UVEDENÚ OTÁZKU A TRAJA VYŽREBOVANÍ VÝHERCOVIA ZÍSKAVAJÚ BALÍČEK S DARČEKMI K FILMU JÁ, ZLODUCH 3.

 Súťažná otázka: Ako sa volá Gruov brat:

A) Kru

B) Dru

C) Bru

Prezrite si ceny v galérii:

Správne odpovede posielajte do 10. 7. 2017  na redakcný email: redakcia@babyweb.sk

Pravidlá súťaží

Správnu odpoveď nájdete na stránkach www.cinemart.sk

Všetkým súťažiacim prajeme veľa šťastia!

26.6.2017 8:21| autor: Redakcia Babywebu.sk

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist