Detské stolovanie s ohľadom na prírodu a dôrazom na dizajn. Vďaka riadu od značky Lässig bude každé jedlo pre malých stravníkov radosť

Začína s vami vaše dieťatko stolovať pri jednom stole? Veľký životný okamih si žiada dôkladnú prípravu, do ktorej nepochybne patrí i výber vhodného riadu pre najmenšieho stravníka, ktorý sa učí sám jesť. Stolový riad v krásnom dizajne pre deti už od 6 mesiacov, ktorý je vyrobený s ohľadom na životné prostredie, ponúka nemecká firma Lässig, jej produkty dodáva na český trh firma Babypoint.

novinka-image-titul-1100x618.jpg Zdroj: Babypoint

Nové kolekcie Tiny Farmer a Garden Explorer sú rovnako ako predchádzajúce rady detského riadu Lässig vyrobené s ohľadom na ekológiu. Riad po novom zdobia maľované obrázky zvieratiek a záhradných motívov.

Hrnčeky, misky, tanieriky i lyžičky od firmy Lässig sú vyrobené výhradne z prírodných materiálov.
V minulosti firma na českom trhu predstavila napríklad bambusový riad, po novom sa skladá z 30 percent z celulózy a 70 percent tvorí polypropylén. Riad je bez BPA, výborne padne do detských rúk a je veľmi ľahučký. Aby sa nezošmykli zo stolu na zem, majú tanieriky, misky i hrnčeky na spodnej strane umiestnený silikónový krúžok.

Malým stolovníkom môžete z nových kolekcií  riadu Lässig zaobstarať štartovací hrnček s náustkom a dvoma uškami, klasický hrnček, misku, tanierik a lyžičky. Z ponúkaných kúskov môžete zakúpiť jednotlivé kusy, ale i kompletné sady riadu. Môžete ho umývať bez problémov v umývačke a nie jedného rodiča určite poteší, že ho možno dávať i do mikrovlnnej rúry, na maximálny výkon 400 W. V kolekcii Tiny Farmer si môžete vybrať riad s motívmi zvieratiek v prírodnej (Natural) či modrej (Blue) farbe, kolekcia Garden Explorer obsahuje jedálenské sady len v prírodnej (Natural) farbe.

Nemecká značka Lässig je lídrom v predaji doplnkov pre maminky a deti v západnej Európe. Ich výrobky sa vyznačujú veľmi vysokou úrovňou spracovania a tiež praktickosťou, vďaka ktorej si výrobky tejto značky obľúbili zákazníci vo viac než päťdesiatich krajinách sveta. Materiály sa vyznačujú nie len špičkovou kvalitou a odolnosťou, ale tiež ekologickosťou a nadčasovým dizajnom.


Viac informácií na webových stránkach, Facebooku, Instagrame.

30.3.2021 3:58| autor: Komerčná prezentácia
Viac o téme: detijedlopre deti

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist