Starajte sa v tehotenstve o svoju pokožku s Eucerin olejom proti striám

Strie, ktoré vznikajú hlavne počas tehotenstva, predstavujú pre mnoho žien nielen kozmetický, ale aj psychologický problém. Značka Eucerin vyvinula unikátny Telový olej proti striám, ktorý predchádza ich tvorbe a vzniknuté strie významne redukuje.

Tehotenské strie sa objavujú približne u 70 % tehotných žien. Hoci strie nie sú v tehotenstve z lekárskeho hľadiska hodnotené ako kožné komplikácie, ženám spôsobujú predovšetkým kozmetické a psychické ťažkosti. Lekári radia, aby si tehotné ženy strážili vyváženú zdravú stravu. V tehotenstve by žena nemala pribrať oveľa viac, než je nadváha spojená s tehotenstvom, teda približne 1-1,5 kg za mesiac. Každé kilo navyše kladie na kožu väčšie nároky a zvyšuje tak riziko vzniku strií. Dermatológovia odporúčajú aplikovať denne telový olej, pravidelnosť je mimoriadne dôležitá. Aj podľa skúseností pôrodných asistentiek je najdôležitejšia každodenná starostlivosť vrátane pravidelných masáží.

Mnoho tehotných žien navyše pociťuje výraznejšie svrbenie pokožky. Aj týmto nepríjemným pocitom uľaví používanie prírodného telového oleja.

euc_2017_banner_branding_babyweb_800x800px_cz02.jpgEucerin® Telový olej proti striám bol vyvinutý v spolupráci s tehotnými ženami a so ženami s citlivou pokožkou, ktoré uprednostňujú prírodné ingrediencie a kladú vysoké nároky na jemnosť prípravkov a ich dokonalú vhodnosť pre citlivú pokožku. Vzhľadom k tomu, že počas tehotenstva sú ženy citlivejšie aj na rôzne vône, iste ocenia výrobok, ktorý je nielen dostatočne výživný a spevní ich pokožku, ale aj jemne vonia a navodzuje pri masáži príjemný pocit. Práve masáže sú v tehotenstve obzvlášť odporúčané – nielen vďaka tomu, že prekrvia pokožku a stimulujú krvný obeh, ale aj vďaka svojim uvoľňujúcim a relaxačným účinkom.

Detailnejšie informácie o výrobku Eucerin® telový olej proti striám nájdete na webových stránkach.

Špeciálna PONUKA: Ak nakúpite od 1. mája 2017 produkty Eucerin nad 23,90 EUR dostanete k nákupu zdarma exkluzívny set 3 mini produktov s kyselinou hyalurónovou! Akcia platí od 1. 5. 2017 do 30. 6. 2017 alebo do vydania zásob.

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist