Skutočne zelený kočík predstavuje švédska značka Emmaljunga. Urobíte s ním parádu v meste aj na horách

Vyberáte kočík pre svoje bábätko, spisujete si všetky pre a proti, čo by taký kočík mal/nemal obsahovať a aké parametre by mal spĺňať? Kočíky pre deti ponúka v dnešnej dobe nespočetne firiem a spoločností. Len niektoré ale pri výrobe zohľadňujú dopad na životné prostredie a udržateľnosť. Medzi veľmi pokrokové sa v tomto smere radí švédska firma Emmaljunga, pre ktorú je ekológia na poprednom mieste priorít, vedľa stopercentnej bezpečnosti, komfortu a praktickosti. Všetka výroba vo firme Emmaljunga berie ohľady na rodičov, dieťa a životné prostredie a smeruje k stopercentne zelenému výrobnému procesu.

nxt-90-titul-1100x618.jpg Zdroj: Babypoint

Zvolíte si pre svoje bábätko kočík z produkcie Emmaljungy, môžete sa spoľahnúť, že ste vybrali kočík so skvelými vlastnosťami, výborne vypadajúci a že ide o voľbu šetrnú pre životné prostredie. Príklad za všetky? Všetka odpadová voda pri výrobe vo fabrikách spoločnosti Emmaljunga sa opätovne čistí a vracia späť do obehu. Emmaljunga navyše nie je žiadna “rýchlokvaska”, ktorá sa vezie na modernej ekologickej vlne – práve naopak! Ide o zavedenú, mnohými rokmi a spotrebiteľovi po celom svete preverenú tradičnú značku, ktorá funguje už viac než 95 rokov.

Všetky materiály, s ktorými v Emmaljunge pracujú, priebežne testujú akreditované laboratóriá, a vyhovujú najprísnejším environmentálnym a bezpečnostným normám EU. Výrobky vznikajú za využitia energie z prírodných zdrojov – najmä solárnej a vodnej. Prebytočné teplo z výroby je využívané na vykurovanie továrne, všetky zbytky plastov z výroby sa znova granulujú a opätovne používajú. Špeciálna metóda farbenia látok výrazne znižuje množstvo použitej vody.

V špeciálnej edícii predstavila po novom švédska značka dokonale všestranný kočík Emmaljunga NXT90F, ktorý je predávaný v sete. I ten spĺňa všetky atribúty ekologickej výroby. Vďaka veľkým kolesám a sofistikovanému odpruženiu ho využijete na všetky typy prechádzok, od mestských “pochôdzok” po poriadne výstupy v teréne. Parádu s ním vďaka luxusnému vzhľadu, modernému a elegantnému škandinávskemu dizajnu a olivovej farbe urobíte vždy a všade.

Dobre vyzerajúci univerzálny kočík vyrobili vo Švédsku ručne, a to zo starostlivo zvolených a vysoko kvalitných materiálov. Špeciálne vyvinuté látky s UV ochranou 50+ sú odolné voči nečistotám a vode a bábätko ochránia tiež pred slnkom, vetrom a chladom. Ich výroba a špeciálny postup farbenia spotrebováva o 80 percent menej vody a zabraňujú blednutiu a vyblednutiu. Kočík tak bude i pri častom pobyte na slniečku vypadať stále rovnako. Luxusný robustný podvozok kočíka je vyrobený z nízkouhlíkového hliníka, ktorý má štvrtinovú stopu oxidu uhličitého oproti bežne používanému hliníku. Každý kočík je tak minimálne z päťdesiatich percent recyklovateľný a spoľahnite sa na to, že vďaka šetrnej výrobe i ďaleko viac vydrží.

Vzhľadom k tomu, že kočíky značky Emmaljunga majú oproti iným kočíkom vyššiu konštrukciu, bude vaše bábätko chránené pred prachom, vlhkosťou a ďalšími nečistotami. Môžete si byť istí tiež bezpečnosťou kočíka aj tým, že sa v ňom bábätko bude cítiť maximálne pohodlne. Vám sa s ním skvelo pôjde okrem iného vďaka veľkým offroadovým kolesám či pevnej outdoorovej a prakticky nastavovacej rukoväti. Bez problémov môžete s kočíkom tiež cestovať, do auta ho jednoducho zložíte jednou rukou.

Set NXT90F Olive v špeciálnej edícii obsahuje všetko, čo pre svoje dieťa potrebujete. Konštrukciu NXT90, hlbokú vaničku, ktorá je vhodná pre bábätko od narodenia do 6 mesiacov (9 kilogramov) i športovú FLAT nadstavbu, ktorú jednoducho vymeníte, až bábätko vyrastie a bez starostí môžete vyrážať ďalej.

Nosnosť kočíka je 22 kg. Športová ergonomická nadstavba je navyše prispôsobená na cesty po i proti smeru jazdy. V neposlednom rade na konštrukciu môžete jednoducho nasadiť i autosedačku.

Produkty značky Emmaljunga dodáva na český trh firma Babypoint s.r.o.

Viac informácií o švédskej značke nájdete na webových stránkach, Facebooku, Instagrame.

20.6.2022 3:55| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist