Doprajte svojmu bábätku príjemnú masáž

Naučte sa masírovať svojho drobčeka od hlavičky po pätičky. Bábätká zbožňujú milujúce dotyky a telesný kontakt s blízkymi osobami a hlavne s vami!

Maznania a dotykov pre dieťa v počiatočnej dobe jeho života nie je nikdy dosť. Deti takto opatrované v prvom roku si zachovávajú pocit bezpečia aj v ďalšom živote.

Podstatou masáže je dotyk. Kvalita dotyku, hĺbka tlaku a celková jemnosť techniky sú veľmi dôležité. Energia detí je ľahko prístupná a nie je potrebný veľký tlak, aby bola masáž účinná. Masáž je teda zostavou veľmi jemného a citlivého masírovania detského tela. Z obyčajného dotyku, pohľadu dokážete ľahko prečítať, čo sa vo Vašich deťoch deje. Naučíte sa lepšie relaxovať, sústrediť, spolupracovať.

Pri masáži použite v dlaniach zahriaty Ošetrujúci olej NIVEA Baby, ktorý sa dobre rozotiera i vstrebáva, veľmi príjemne vonia a má blahodarný vplyv na jemnú pokožku vášho dieťatka.

Nenechajte si preto ujsť tajomstvo relaxačných baby masáží!

Tu si môžete stiahnuť inštruktážnu kartu s návodom, ako masírovať vaše dieťatko.

Pozrite sa na krátke video, ako na detské masáže.

Viac o téme: dieťa

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist