Sunar premium – ideálna voľba pre mamičky, ktoré nechcú robiť kompromisy

Aj napriek odporúčaniam, aby mamičky svoje bábätká len dojčili a nepodávali im inú stravu aspoň do šiesteho mesiaca, sú prípady, kedy to nie je možné. Potom je potrebné nájsť vhodnú náhradnú mliečnu výživu. Tá zaistí optimálny vývoj dieťaťa a to rovnako kvalitne ako materské mlieko. V dnešnej dobe je už sortiment dojčenskej výživy pomerne široký, preto je často náročné zorientovať sa v ponuke a vybrať ten správny produkt. Správnym rozhodnutím v tejto situácii môže byť práve Sunar premium.

Zásadnou výhodou Sunar premium je, že jeho zloženie je inšpirované materským mliekom. Podľa jeho vzoru obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému má zároveň lahodnú a prirodzene mliečnu chuť. A deti ho práve preto veľmi dobre prijímajú. Okrem toho obsahuje jedinečnú kombináciu látok, ktoré by v opačnom prípade deti získali z materského mlieka. Tie sú podľa odborníkov pre správny vývoj dieťaťa veľmi potrebné. Patria medzi ne napríklad vitamíny A, C a D podporujúce optimálny vývoj imunitného systému dieťaťa.

Pre prirodzený vývoj mozgu je zas dôležité železo, celkové pohodlie dieťaťa zaisťuje beta-palmitát, ten je významnou zložkou mliečneho tuku a prispieva k mäkšej konzistencii stolice. Sunar premium tiež obsahuje – opäť podľa vzoru materského mlieka –nevyhnutné nenasýtené mastné kyseliny DHA a ARA, prebiotiká GOS a nukleotidy.

sunar_2_clanek.jpg

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist