Vyžehlite si pre seba viac voľného času

Máte pocit, že na seba nemáte vôbec voľnú chvíľku? Trávite všetok svoj čas so žehličkou v ruke, o ktorej Vám tvrdili, že s ňou pôjde žehlenie jedna báseň? Ak začínate žiť v predstave, že zo samotného žehlenia manželových košieľ a oblečenia pre Vaše deti začnete so žehličkou snáď aj zaspávať v posteli, je najvyšší čas s tým niečo robiť. A pre riešenie nemusíte chodiť ďaleko.

Každá žena si praje mať na seba počas dňa aspoň chvíľku času, keď si chce dopriať kúpeľ, prečítať dobrú knihu alebo časopis, či si jednoducho ísť zabehať. Preto vo svojej domácnosti inklinuje k takým pomocníkom, ktorí jej uľahčia prácu a ušetria čas a môže sa venovať svojim koníčkom, manželovi a deťom.

Podľa prieskumov, ktoré sa zamerali na počet strávených hodín počas domácich prác, ženy týmito činnosťami strávia týždenne takmer 24 hodín. Na každý deň pripadá približne 3,5 hodiny, kedy sa pani domu musí postarať o deti, uvariť, vytrieť, utrieť prach, vyprať a vyžehliť. Ženy sa stávajú mamičkami, ženami a gazdinkami na takmer ¾ úväzok a na ich skrášľovacie a relaxačné procedúry im nezostáva veľa času.

Našťastie experti na domáce spotrebiče vedia, po čom ženy túžia a ako im čo najlepšie v domácnosti uľahčiť prácu. Napríklad len zložením a vyžehlením vypranej bielizne strávi žena okolo 4,5 hodín týždenne – 4,5 hodín, počas ktorých môže zájsť na kozmetiku, na jogu, s deťmi do kina a ešte na romantickú večeru s partnerom. A pritom na trhu je tak skvelý pomocník, ktorý túto domácu činnosť skráti minimálne na polovicu doby. Jedná sa o revolučnú systémovú žehličku Philips PerfectCare Elite, s ktorou bude ženy žehlenie viac než baviť.

Žehlite od džínsov po hodváb na jedno nastavenie teploty

Samotná žehlička bez zásobníka na vodu je omnoho ľahšia ako tradičná naparovacia žehlička. Vďaka tomu je žehlenie oveľa pohodlnejšie a rýchlejšie. Rýchlosť žehlenia podporuje aj žehliaca plocha T-ionicGlide, ktorá nastavuje novú latku štandardom klzkosti a odolnosti proti poškriabaniu. Tento patentovaný poťah zabezpečuje perfektne rovnomerné rozloženie pary, ktorá v kombinácii s teplotou, ktorú nie je potrebné nastavovať ako na bežnej žehličke pre akýkoľvek typ tkaniny alebo odevu, zaistí ten najprecíznejšie výsledok žehlenia. Táto unikátna technológia zaručuje úplnú elimináciu rizík spálenia látky, a to aj u takých materiálov ako je kašmír, satén, bavlna, elastan či hodváb.

philips_perfect_care_elite-1101x619.jpg

Pára, ktorá Vám uľahčí prácu

Žehlička Philips má okrem iného veľmi vysoký výpar pary, vďaka ktorej je Vaša bielizeň po jednom prejdení dokonale vyžehlená. S inovatívnym parným motorom generuje veľmi výkonnú paru s tlakom až 6,7 barov, ktorá prechádza hlboko do látky odevu a urýchli a zdokonalí Vaše žehlenie. Okrem toho umožňuje moderný spôsob žehlenia bez prehybov priamo na ramienku, ktorý rovnomerne naparí zavesený odev a nevznikajú tak nevzhľadné prehyby, s ktorými sa počas žehlenia trápi nejedna žena.

Dôkazom toho, ako šetrná je para k materiálom žehleného oblečenie, je aj fakt, že žehličku možno bezpečne odkladať priamo na žehliacu dosku a to bez strachu, že by sa akokoľvek doska spálila či sa poničil poťah dosky. Systémová žehlička Philips PerfectCare Elite navyše dbá na ekológiu. Tento zázrak poskytuje režim ECO so zníženým množstvom pary, ale bez vplyvu na výsledky žehlenia. Viac informácií nájdete zde.

Pokiaľ si v období od 1. 3. do 31. 12. 2016 žehličku zakúpite a nebude Vám z akéhokoľvek dôvodu vyhovovať, môžete ju do 90 dní od kúpy vrátiť s garanciou vrátenia Vašich peňazí.

Tak už začínate premýšľať, ako naložíte s ušetreným časom?

Viac o téme: detiženaženy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist