PHILIPS AVENT garancia 100 dní Aneb Dojčenie je zázrak. Niekedy mu treba pomôcť.

Dojčením spĺňame pre novorodenca jednu z jeho prvých základných potrieb, a to potrebu pocitu bezpečia.

uvodka-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Hneď po pôrode sa dieťa priloží na prsník mamičke, cíti teplo, dotyk matkinho tela, známy tlkot srdca, rytmus dýchania, počuje známy hlas, jeho ústočká nájdu miesto, z ktorého môžu sať. To všetko mu uľahčí uvoľnenie napätia a traumy z pôrodu. Tvár matky je pri dojčení v takej vzdialenosti, na ktorú novorodenec dokáže zaostriť svoj zrak. A toto je pre dieťatko ten pravý raj na Zemi.

Ak nastanú drobné problémy s týmto zázrakom, tak mu treba pomôcť. Riešením môže byť ako prevenciu si zakúpiť odsávačku materského mlieka Philips AVENT Natural s garanciou 100 dní vrátenia peňazí. Ak Vám žiadne problémy nenastanú, čo bude to najlepšie pre Vás a Vaše dieťa, v takom prípade ju nerozbalíte z originálneho balenia a jednoducho ju prídete do 100 dní od zakúpenia vrátiť.

Ak neviete, čo kúpiť nastávajúcej mamičke ako darček, môže to byť odsávačka Philips AVENT Natural. Ak ju mamička nebude potrebovať, tak ju môže prísť vrátiť a vybrať si niečo iné podľa svojich potrieb.

Odsávačky Philips AVENT  na Predeti.sk

27.1.2020 12:57| autor: Komerční prezentace

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist