Angličtina – dobrý štart do budúcnosti

Anglický jazyk dnes patrí medzi najrozšírenejšie a najpoužívanejšie jazyky sveta. Je potrebná nielen pri cestovaní, ale samozrejmá je už aj v práci. Nebolo by skvelé, ak by sme sa ju spontánne a bez námahy naučili už v ranom detstve? V staršom veku by sme už len – podľa hesla „Čo sa v mladosti naučíš, na starobu akoby si našiel!“-, zbierali plody prirodzeného učenia. Čas sa už, bohužiaľ, vrátiť nedá, ale svojim deťom ľahšiu budúcnosť pripraviť môžete.

Najjednoduchšou a najprirodzenejšou cestou učenia cudzej reči je princíp materinského jazyka, podľa ktorého fungujú kurzy detskej angličtiny Helen Doron Early English. Túto metódu vyvinula britská lingvistka a učiteľka Helen Doron a už 25 rokov sa teší veľkej popularite v mnohých neanglicky hovoriacich krajinách. Výsledkom neustále sa zlepšujúceho procesu výučby sú spokojné, ale najmä anglicky hovoriace detičky a tínedžeri.

Kurzy Helen Doron sú určené deťom od 3 mesiacov do 14 rokov a sú vždy prispôsobené veku dieťaťa. Lekcie prebiehajú v malých skupinkách jedenkrát do týždňa. U tých najmenších sa pomocou spoločných cvičení s rodičmi rozvíjajú dôležité emocionálne, poznávacie, zmyslové a telesné danosti. Deti sa naučia aj detskú znakovú reč „Sign language“, ktorá podporuje komunikáciu medzi rodičom a dieťaťom.

Aj neskôr sa deti učia angličtinu prirodzene – formou hier, básničiek, pesničiek, jednoducho zážitkov. Keďže sa im jednotlivé slová a frázy spoja s niečím konkrétnym, dieťa si ich ľahšie zapamätá a mozog si ich uloží do dlhodobej pamäte.Dôležitým prvkom výučby je aj počúvanie anglického CD v domácom prostredí, ktoré na výučbu priamo nadväzuje. Kurzy Helen Doron Early English sa skrátka od klasickej výučby odlišujú – ich skvelými výsledkami.

Tak nepremárnite svojmu dieťaťu šancu na lepší štart do budúcnosti!

Kurzy Helen Doron Early English sú prístupné vo všetkých väčších mestách Slovenska, stačí si len nájsť to svoje: Banská Bystrica, Bratislava – Dúbravka, Petržalka, Ružinov, Staré Mesto a Nové Mesto, Rača; Dunajská Streda, Šamorín, Humenné, Vranov nad Topľou, Galanta, Komárno, Veľký Meder, Kolárovo, Košice, Malacky, Martin, Nitra, Nové Zámky, Pezinok, Senec, Poprad, Kežmarok, Prešov, Prievidza, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Skalica, Trenčín, Trnava, Zvolen, Žilina. Viac o úspešnej metóde sa dozviete na www.helendoron.sk.

28.2.2010 9:12| autor: Komerčná prezentácia
Viac o téme: detidieťa

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist