Martinko má 6 mesiacov

MIMI LIVE! MARTINKO Martinko má šesť mesicov a ja tomu nemôžem uveriť. Občas mám pocit, že dni idú jeden po druhom a sú rovnaké. Zrazu sa len zobudím a mladý muž je zrazu už riadny chlap 🙂

151499684525674576_10211367592091121_1445603776_o-1100x618.jpg

Martinko zažil svoje prvé Vianoce a myslím, že sa mu páčili. Keďže nebol ešte úplne fit očkovanie sme preložili na nový rok. V deň, keď mal šesť mesiacov som si ako obvykle pozrela či je s jeho vývinom všetko v poriadku. Krásne spevnel a je nonstop v pohybe. Na Vianoce nás dokonca všetkých prekvapil tým, že sa zrazu posadil. Mysleli sme si, že je to náhoda, ale na Silvestra už pekne rovno sedel a hral sa s hračkami. Takže to vyzerá, že náš malý krumplík rastie ako z vody a zrejme bude chodiť veľmi skoro 🙂 A tak nám dal na Vianoce aj on darček. Prežili sme ich pekne v kruhu rodiny a ja som si aspoň na chvíľu vyložila nohy lebo Matík mal zrazu toľko opatrovateľov, že nevedel na koho sa skôr usmievať.

To čo Matíka trápilo posledné týždne boli zúbky. Naozaj sme sa veľmi nevyspali a on tiež nie. V noci sa budil na náhly plač a bolo veľmi ťažko ho utíšiť. Geliky na ďasienka nezaberajú a to čo mu aspoň na chvíľku pomôže, je citrón. Ale pán doktor nám poradil homeopatiká a povedal, že je dôležitejšie naša a Martinkova pohoda takže mu kľudne máme dávať niečo od bolesti ak je to len na noc. Takže sme sa tým riadili a aspoň o niečo sa všetko zlepšilo. A tak Martinko čakal na Nový rok po sediačky a s dvomi zubmi. Z okna sa pozeral na ohňostroje a spokojne sa usmieval.

Čítajte tiež:

Odkedy Martinko sedí začal sa sám hrať a ja mám konečne trošku času aj na seba. Všetko je ale len dočastné, lebo keď sa začne plaziť už musím vždy aspoň jedným okom na neho pozerať.

10.1.2018 11:45 | autor: Dana Maková

Ďalšie blogy

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist