Martinkov tretí týždeň

Keď už sa zdalo, že sa náš denný režim a spolužitie s našim synom dostalo do normálu nastala náhla zmena.

150066665220317000_10210289873428828_689228801_o-1100x618.jpg

To, že mladý muž papá iba moje mliečko ma hreje pri srdci. Aj keď to nie je kojenie a mlieko si musím odsávať považujem to aspoň za menšiu osobnú výhru. Jedno z rán som sa, ale zobudila na bolesť hlavy. Keďže sú horúčavy brala som to tak, že asi som len málo pila. Po obede a prísune tekutín mi to, ale začalo byť podozrivé a tak som si zmerala teplotu. Teplomer ukázal 38 a ja som skoro odpadla. Pobolieval ma prsník, ale nepripisovala som tomu nejaký význam. Za pár hodín, ale prsník začal bolieť ešte viac a teplota stúpla na 40. Mala som neskutočné bolesti a zimnicu. Ani nepamätám kedy naposledy som sa cítila tak zle z horúčky. Asi keď som mala 15 rokov. 

Ďalší deň ráno sme mali ísť na návštevu k lekárovi a absolvovať predoperačné vyšetrenia. Toho rána som sa nešla doškať. Do rána mi bolo neskutočne zle, paralen na horúčku nezaberal a gravitácia prispela k tomu, že ma bolel každý pohyb. Zápal prsníka ako vyšitý. Každá žena čo ho absolvovala by mi dala za pravdu, že je to veľmi nepríjemný zážitok. Dva dni som však bola úplne nepoužitá a o malého by som sa sotva sama postarala. Horúčka ma úplne oslabila a navyše som nespala skoro vôbec. Priateľ sa o malého staral celú noc aj keď ho čakal náročný deň v práci a cez deň prišla poobede mama. Rodina na nezaplatenie 🙂

 

Neviem či existuje zaručený spôsob ako uľaviť pri taktomto zápale (aj keď ako obvykle som zas kadečo prečítala na internete).Pani doktorka mi nasadila antibiotiká. Netušila som, že bude pre mňa také náročné sledovať, ako sa malému snažia zobrať krv a tiež ostatné stery. Už chápem prečo mi núkali, aby som počkala von. Ten krik. Taký malý a už musí zažiť toľko nepríjemného. Každopádne sme to zvládli, až na to, že krvi bolo málo a tak sme mali absolvovať ešte jedny odbery. Mám pocit, že náš syn je odvážnejší a viac v pohode ako jeho mama 🙂 Pevne verím, že všetko dobre dopadne a výsledky budú v poriadku a budúci týždeň nastúpime do nemocnice a aj keď to tam bude ťažké, bude to posun k lepšiemu.

25.7.2017 12:39 | autor: Dana Maková

Ďalšie blogy

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist