Vďaka materstvu je život ako na hojdačke

Materstvo je krásne obdobie plné milých zážitkov s detičkami. Je to však aj námaha, miestami stres, miestami radosť a zábava… Rozhodne to však nie je oddych a pokoj.

Väčšine rodičov dieťa úplne rozhojdá celý svet. Raz ste hore, ale potom zas veľmi rýchlo dole. Preto je tu projekt Materstvo na hojdačke, ktorý od marca môžete nájsť na webovej stránke http://www.dojcenskavyziva.sk/sk-SK/Nestle-Baby-Club.

Tento web je priestorom, kde si mamičky môžu oddýchnuť od každodenných starostí spojených s výchovou detí, pobaviť sa na zážitkoch ostatných, či podeliť sa o svoje vlastné skúsenosti a príhody s drobcami. Zistia tak, že v tom nie sú samy, a že podobné veci, ktoré sa im zdali neprekonateľné, zažívajú všetky mamičky.

Cieľom projektu je dať vám – mamičkám, ale aj oteckom, ktorí vedia o čom je výchova detí, priestor, aby ste sa odreagovali a nachvíľu sa dostali z každodenného kolobehu rodičovských povinností.

Podeľte sa aj vy o svoje zážitky – radosti, či starosti s vašimi ratolesťami! Ak sa bude ostatným váš príbeh páčiť, môžete aj niečo vyhrať. Na konci mesiaca budú vyhlásené tri najlepšie príbehy, ktorých autori získajú odmenu.

Svoje príbehy môžete vkladať na stránke počas celého mesiaca. Súťažnou témou na apríl je Ešte teraz tu bolo… alebo Keď je dieťa rýchlejšie ako my. Ak je vám táto veta až priveľmi povedomá, dajte o vašom zážitku vedieť aj ostatným. Nech aj oni, tak isto ako vy, vedia, že stať sa môže hocikedy a hocičo. Nakoniec sa to však predsa nejako zvládne a časom sa na tom dá aj s chuťou pobaviť. Aby ste mohli vkladať svoje príbehy a hlasovať, je potrebné zaregistrovať sa v Nestlé Baby Clube.

Ak nie ste súťaživý typ, navštívte facebookovú stránku Nestlé Baby Clubu, kde si môžete prečítať rôzne zaujímavosti.

28.3.2012 12:23| autor: Komerčná prezentácia
Viac o téme: dieťa

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist