S dieťaťom ako na hojdačke

Spomínate si aký bol Váš život pred narodením dieťaťa? Mohli ste si naplánovať veci popredu, všade ste stíhali prísť načas – a keď náhodou nie, tak preto, lebo ste sa zdržali líčením. A tiež veci, ako ísť s priateľmi na kávu, či na nákup boli pre Vás samozrejmosťou. Zrazu nikdy nič nestíhate, priateľov nevídate a keď sa náhodou niekam dostanete, tak sa o dokonalom makeupe nedá hovoriť…

Áno aj také je materstvo. .o) Samozrejme všetky obmedzenia, povinnosti a starosti, ktoré s tým súvisia všetky mamičky rady prepáčia, lebo dieťatko je pre nich to najdôležitejšie. Jasné, materstvo je krásne a určite veľmi šťastné obdobie pre každú mamičku zároveň však prináša aj nové problémy.

Preto existuje pre všetky mamičky web stránka www.materstvonahojdačke.sk, ktorá je priestorom, kde sa môžu odreagovať od každodenných povinností a zároveň si prečítať zážitky ostatných mamičiek a pobaviť sa na nich, či vkladať svoje príbehy a fotografie a zapojiť sa tak do súťaže o skvelé ceny. Stačí sa len zaregistrovať v Nestlé Baby Clube , ktorého je Materstvo na hojdačke súčasťou.

Môžete si tu tiež prečítať príbehy našej patrónky, herečky Alžbety Stankovej, ktorá je už pár mesiacov matkou krásnej Alžbetky. Presvedčíte sa tak, že aj slávne mamičky majú s drobčekmi rovnaké starosti ako vy.

Ešte pár dní sa dá zapojiť do septembrového kola súťaže, ktorého téma je „Večná bitka s časom alebo Je možné doraziť s dieťaťom niekam včas?“ Ďalší mesiac Vás čaká fotografická súťaž s témou „Moje zašpinené dieťa alebo Čisté a voňavé bábätka vidíte len v reklamách“ , preto majte fotoaparáty pripravené pri každom kŕmení, či prechádzke, aby ste ten správny – najšpinavší moment neprepásli. Tešíme sa na vaše umazané detičky!

Ak nechcete súťažiť, navštívte Facebook Nestlé Baby Clubu , kde tiež nájdete množstvo zaujímavých informácií. Staňte sa našim fanúšikom a môžete komunikovať s ďalšími mamičkami, ktoré už fanúšikmi sú. Môžete si tu vymieňať svoje skúsenosti a zážitky s maličkými, či poradiť sa navzájom.

12.9.2012 2:34| autor: Komerčná prezentácia
Viac o téme: dieťa

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist