Nový web mamavit.sk poradí všetkým mamičkám!

Spúšťame nový webový portál pre mamičky www.mamavit.sk – To najlepšie pre mamičky a bábätká.

Príprava na narodenie bábätka, pôrod či následná starostlivosť o bábätko v sebe nesú pre každú ženu veľa radostí, ale tiež starostí a obáv. Každá mamička sa snaží pre zdravie a šťastie svojich detí urobiť všetko. Táto úloha nie je ľahká. A tiež preto sa spoločnosť Green-Swan Pharmaceuticals rozhodla otvoriť pre budúce mamičky nový web www.mamavit.sk, ktorý má mamičkám, či už budúcim, či súčasným, poskytnúť viac informácií o zdravej výžive a vhodných výživových doplnkoch v období tehotenstva, aj pred ním.

Tento novo vzniknutý web sa samozrejme nevenuje iba vážnym témam, ale čitateľky tu nájdu aj zábavu v podobe ankiet, výhernej vedomostnej súťaže a tiež hlavnú hru Hľadáme tvár GS Mamavitu, ktorá je určená skutočným ženám, nie retušovaným krásaviciam z plagátu.

Neváhajte a staňte sa Tvárou GS Mamavitu. Môžete vyhrať výživový doplnok GS Mamavit až na deväť mesiacov zadarmo!

Vyplňte krátky a jednoduchý formulár, ktorý nájdete na adrese http://www.mamavit.sk/p/tvar-gs-mamavit. Hneď potom začnite telefonovať kamarátkam, pretože priamo na webe www.mamavit.sk môžu hlasovať za Vás. Jednoducho zaškrtnú správne políčko a môžete vyhrať. Čím viac hlasov získate, tým väčšia šanca na výhru! Návštevníčky portálu samy volia tie najskutočnejšie tehuľky, ktoré potom získajú užívanie GS Mamavitu na deväť mesiacov zadarmo. Bežte sa na web pozrieť a hlasujte tiež.

Pokiaľ si chce budúca mamička GS Mamavit len vyskúšať, odporúčame zúčastniť sa vedomostnej súťaže, čo najrýchlejšie a správne zodpovedať niekoľko otázok, a nič už nebráni tomu, vyhrať GS Mamavit na skúšku. Pre všetky mamičky, ktoré svoje skúsenosti radi zdieľajú v kruhu svojich priateľov, je tu pripravený chat, kde si môžu vymieňať svoje skúsenosti, pocity a zážitky z tehotenstva, pôrodu aj výchovy dieťaťa.

Každá budúca mamička, alebo aj mamička začiatočníčka, určite s nadšením privíta možnosť poradiť sa s odborníkmi z oblasti gynekológie. Na novom portáli To najlepšie pre mamičky a bábätká môžete položiť lekárom akékoľvek otázky, a oni Vám na ne samozrejme veľmi radi odpovedia.

www.mamavit.sk – Ten najlepší portál pre mamičky a bábätká!

23.3.2012 3:05| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist