Hipp Bio Combiotic – nová generácia mliečnej dojčenskej výživy s unikátnou kombináciou prebiotík, probiotík a esenciálnych omega 3-mastných kyselín

Na základe najnovších poznatkov z výskumu materského mlieka vyvinuli vedci z oddelenia pre vývoj detskej výživy spoločnosti Hipp novú generáciu mliečnej dojčenskej výživy – Hipp Combiotic®, ktorá je určená pre zvláštnu výživu detí. Hipp Bio Combiotic® obsahuje unikátnu kombináciu prebiotík a probiotík podľa vzoru materského mlieka, naviac je v bio kvalite.

  • Prebiotická vláknina (GOS*) podľa vzoru materského mlieka. Táto prebiotická vláknina podporuje zdravú črevnú mikroflóru.
  • Galaktooligosacharidy získané z laktózy.
  • Kultúry kyseliny mliečnej, izolované z materského mlieka. Materské mlieko obsahuje množstvo probiotických kultúr, ktoré môžu byť individuálne rozdielne. 
  • Omega-3 – esenciálne omega-3-mastné kyseliny, ktoré sú veľmi dôležité, pretože sú potrebné pre vývoj mozgu a nervových buniek a tým pre zdravý rast Vášho dieťaťa, ale telo si ich nevie samo vytvoriť.

Špičková BIO kvalita

Sme presvedčení o správnosti používania prísne kontrolovaných biologických prísad. Pri výbere surovín samozrejme dodržujeme prísne legislatívne nariadenia pre mliečnu dojčenskú výživu, dokonca kontrolujeme ešte prísnejšie, ako je predpísané zákonom. Viac ako 600 kontrol u každej výrobnej šarže zaisťuje čo najväčšiu bezpečnosť Vášho dieťaťa.

HiPP BIO pečať garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EU na BIO produkty.

Ľahký prechod

Na mliečnu dojčenskú výživu HiPP BIO Combiotic® môžete bez obáv prejsť z akejkoľvek inej mliečnej výživy. Pokiaľ by sa pri prechode na HiPP BIO Combiotic® zmenila konzistencia stolice, je to pre tento produkt typické, pretože môže viesť na základe prebiotickej vlákniny (GOS) k redšej stolici, podobne ako pri výžive materským mliekom.

Viac informácií o výrobkoch HiPP nájdete na www.hipp.sk.

24.5.2012 3:11| autor: Komerčná prezentácia
Viac o téme: mliekovývoj

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist