Dieťatko mi rozhojdalo celý svet

Keď sa nám narodí dieťatko, začína sa pre nás úplne nový život. Nové pravidlá, návyky a nový denný harmonogram. Celý náš život je zrazu hore nohami. Krásne chvíle s bábätkom striedajú tie vypäté situácie a naopak. Skrátka raz hore, raz dolu a potom opäť hore…

Život mamičiek je vďaka ich zlatíčkam ako na hojdačke. Nech už vidíte v reklamách hocičo, s vaším materstvom to nemá veľa spoločného. A viete čo? Ani celebrity na tom nie sú lepšie! Pri povolaní matka sa rozdiely nerobia. Všetky majú rovnaké povinnosti a starosti, pracujú na plný úväzok, počas víkendov a sviatkov a bez nároku na dovolenku. Aj napriek tomu je to pre ne tá najlepšia práca. Presvedčiť sa o tom môžete na web stránke www.materstvonahojdacke.sk , ktorej patrónkou je známa slovenská herečka. Prečítajte si jej príbehy a uvidíte, že aj jej materstvo poriadne rozhojdalo život.

Ak ste o Materstve na hojdačke ešte nepočuli, je to web stránka pre všetky mamičky, ktorej cieľom je ukázať realitu materstva takú, aká naozaj je. Vďaka príbehom ostatných mamičiek, ktoré tu nájdete, si uvedomíte, že nie ste sami, koho materstvo nie je ako z reklamy. Zároveň sa môžete zapojiť do súťaže, ktorá na webe prebieha každý mesiac. Stačí ak sa na stránke zaregistrujete v Nestlé Baby Clube a vložíte svoj príspevok.

Téma na tento mesiac znie: Sami s partnerom alebo Dokážem ešte randiť?

Spomínate si, aké to bolo, keď ste po dlhom čase boli s manželom, či priateľom opäť na chvíľu sami? Zažili ste vďaka svojim maličkým nejaký trapas, či nepríjemnú situáciu? Napíšte nám o tom! Tri najlepšie príspevky, ktoré vyberie patrónka, získajú skvelé ceny.

V tomto roku síce súťažíme posledný krát, Materstvo na hojdačke však pokračuje aj v novom roku. Opäť vás čakajú nové súťaže a môžete sa tešiť aj na kopec noviniek. Preto neváhajte a staňte sa fanúšikom Nestlé Baby Clubu na Facebooku, kde vás budeme o všetkom informovať. Nájdete tu tiež množstvo zaujímavých informácií, môžete sa zapojiť do diskusie s ostatnými mamičkami, vymieňať si rady či skúsenosti alebo sa len pochváliť, čo to vaše malé šidlo zas vyviedlo.

Tešíme sa na vás aj vaše príspevky v Nestlé Baby Clube!

30.11.2012 4:33| autor: Komerčná prezentácia
Viac o téme: matka

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist