Brumík – raňajkový pomocník

Raňajky sú našou povinnou rannou jazdou. Pre niektoré mamičky sú nepríjemnou a pre niektoré mamičky radostnou povinnosťou. Kto ich deťom pripravuje každý deň? Ste to vy, mamy, alebo sa do raňajkovej prípravy hrnú aj oteckovia? Správna odpoveď je jasná – slovenské detičky raňajkujú len vďaka mamičkám, ktoré si ráno musia privstať, aby stihli pripraviť raňajky pre celú rodinu. Mamičky si veru zaslúžia raňajkového pomocníka, čo myslíte?

Podľa prieskumu v 81% domácnostiach pripravujú každý deň deťom raňajky ich mamičky. Či je zima a tma Aj keď by sa určite rady ešte zopár minút chúlili pod vyhriatu perinu, vstanú skôr, aby stihli všetko pripraviť. Okrem raňajok a desiaty pre drobcov pripravia raňajky aj sebe a partnerovi. Vďaka nim majú slovenské detičky každé ráno na stole chutné raňajky.

Dnes už ale nie sú výnimkou ani oteckovia, ktorí sa aspoň čiastočne zapoja do prípravy raňajok. Je ich zatiaľ len málo, ale stojí to za to. Tých svojou šikovnosťou ľahko tromfne 8% detí, ktoré si už vedia pripraviť raňajky úplne samé alebo len s drobnou pomocou mamičiek!

Ako dlho vám trvá, kým pripravíte raňajky?

Príprava raňajok nám bežne nezaberie viac ako 10 minút. Mamičky – rekordmanky zvládnu všetko prichystať už do piatich minút! Len si to spočítajme, prestrieť na stôl, nakrájať pečivo, natrieť ho syrom, ohriať mlieko, prichystať jogurt či cereálie do mlieka, to dá hneď zrána naozaj zabrať. Horšie je, ak váš drobec odmieta raňajkovať a viac času vám zaberie jeho prehováranie. Každá mama má svoje tajomstvo, ako presvedčiť svojho miláčika, aby zjedol aspoň pár súst. Viete aká je najlepšia finta? Sadnite si spolu k stolu a raňajkujte s deťmi. Váš pozitívny príklad je nad všetky odmeny a motivácie.

Brumík – raňajkový pomocník

Hľadáte ideálneho pomocníka, ktorý by vám uľahčil prípravu raňajok? A viete, že váš parter to len tak ľahko nebude? Vyskúšajte rýchlu pomoc BeBe Brumíka Raňajky! Mäkký medvedík z piškótového cesta, ktoré obsahuje celozrnnú múku s ovocno – tvarohovou plnkou vo vnútri poteší vyberavé jazýčky vašich detí a je vhodnou súčasťou vyvážených raňajok. Doplňte ho ovocím, jogurtom a nesladeným čajíkom a rýchle, vyvážené a chutné raňajky ocení každý malý nezbedník.

Pre lepšiu náladu si pustite veselú Brumíkovu pesničku, ktorú i s videom nájdete na: www.brumik.sk/brumikuv-vstavacek/. Na tejto adrese teraz môžete s Brumíkom aj súťažiť.

1.10.2012 3:29| autor: Komerčná prezentácia
Viac o téme: raňajky

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist