Baby Monitor zadarmo On-Line!

Hl’adáte jednoduchý spôsob, ako spoznať, Či je Vaše bábätko zdravé a spokojné?

Potom určite vyskúšajte NIVEA Baby Monitor! Ide o unikátnu internetovú aplikáciu, ktorá Vám pomôže ľahko zaznamenávať a sledovať, ako sa Vaše bábätko vyvíja a rastie. Dôraz je pritom kladený na vývoj pokožky bábätka aj ďalších dôležitých súčastí života najmenších, ako je jedlo, spánok a nálada. Ľahko tak môžete kontrolovať všetko dôležité a pri návšteve lekára budete mať po ruke všetky potrebné informácie. NIVEA Baby Monitor Vám tak výrazne zjednoduší sledovanie zdravého vývoja Vášho bábätka.

NIVEA Baby Monitor Vás víta!

Zdravie a spokojnosť Vášho bábätka ovplyvňuje rad faktorov. NIVEA BABY identifikovala 4 z nich, ktoré sú najčastejšie sledované: spánok, jedlo, stav pokožky a nálada bábätka. S NIVEA Baby monitorom môžete jednoduchým spôsobom denne sledovať, ako Vaše bábätko v každej z týchto oblastí prospieva.

Pravidelným sledovaním môžete vypozorovať, ako sa postupom času vyvíja, a zároveň zistiť, kde by ste mu mali venovať o trochu viac pozornosti. Svoje záznamy si potom môžete ľahko vytlačiť po dňoch, týždňoch či mesiacoch a podeliť sa o ne s priateľmi, rodinou alebo detským lekárom. A po čase možno vývoj Vášho potomka budete porovnávať s jeho mladším súrodencom.

Ako získať prístup do NIVEA Baby Monitora?

Stačí, ak sa zadarmo zaregistrujete na www.NIVEA.sk/baby. Keď bude Vaša registrácia dokončená, budete sa môcť prihlásiť a začať písať online denníček Vášho bábätka. A my budeme držať palce, nech sa Vaše záznamy pohybujú čo najviac v úsmevných krivkách!

Tip:

Zvlášť v zimnom období, za studeného a veterného počasia, je nutné dbať na zvýšenú ochranu citlivej detskej pokožky na tvári. Pred tým, než vyjdete von, aplikujte na nechránené časti tela NIVEA BABY Ochranný krém proti chladu a vetru, ktorý pokožku spoľahlivo ochráni pred vysúšaním spôsobeným podráždením vetrom a chladom. A pamätajte, že pri nízkych teplotách pod nulou je lepšie sa s bábätkom vonku zdržiavať maximálne 20-30 minút.

12.4.2013 1:44| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist