Nakupujete on-line?

Už je len málo ľudí, ktorí ešte nenakupovali na internete. Nakupovanie v najrôznejších e-shopoch sa stalo bežnou súčasťou našich životov. Na Internete sa dá zaobstarať už asi úplne všetko od topánok a oblečenia, cez krmivo pre vašich zvieracích miláčikov až po potraviny, plienky, dojčenské mlieko a výživu.

4 rady ako spoznáte kvalitný e-shop

1. Komunikácia so zákazníkom

Každý správny e-shop by mal mať zákaznícky servis, ktorý vám odpovie na všetky otázky týkajúce sa výrobku, ponúkané služby či práve prebiehajúce promočné akcie. Ak o vás e-shop naozaj stojí, mal by na vaše otázky reagovať takmer obratom, najneskôr však do 24 hodín.

2. Design napovie

Už keď si stránky prvýkrát otvoríte, mali by ste sa tam cítiť „ako doma“. Dobre postavený e-shop by mal být prehľadný, plne funkčný, čo sa vyhľadávania a filtrov týka. Na prvý pohľad by malo byť zrejmé, či je výrobok v akcii anebo či k nemu dostanete nejakú ďalšiu výhodu, akou môže byť napr. darček či doprava zadarmo.

clanek.jpg3. Dôveruj, ale preveruj

Na stránkach e-shopu hľadajte logo certifikácie od Heuréky, kde si môžete prečítať recenzie k danému obchodu či produktu od reálnych zákazníkov, ktorí už nakúpili a prípadne pridať hodnotenie vlastné.

4. Vždy niečo naviac

Každý e-shop by mal ponúknuť svojim zákazníkom vždy niečo zaujímavé naviac ako napr. poradňu, blog či bazar.

TIP: Vyberajte si obchody, ktoré ponúkajú vždy niečo naviac napr. rýchlosť doručenia, kvalita zabalenia, zľavy a akcie, pre stálych zákazníkov vernostný program, súťaže, dobrá komunikácia zákazníckeho servisu či poštovné zadarmo pri určitom objeme objednávky. Toto všetko ponúka najväčší e-shop s výživou a potrebami pre dojčatá, FEEDO.SK.

Viac o téme: komunikáciamlieko

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist