Dôvera si ctí rodiny, odmení ich

Založiť si v súčasnosti rodinu chce mať aspoň kúsok odvahy. A kopec peňazí. Mladí ľudia sa tak musia obracať všade, kde sa len dá, aby zvládli splácať úvery pre bývanie vo svojom vlastnom byte a mali na nevyhnutné výdavky spojené s chodom domácnosti. Príchod dieťaťa do rodiny je nezabudnuteľným zážitkom, no mnoho mladých tento moment odkladá. Nielen pre rozvíjajúcu sa kariéru, ale aj z obavy, ako obdobie po narodení dieťaťa s jedným príjmom zvládnu. Zdravotná poisťovňa Dôvera si váži rodiny a svoj prístup deklaruje aj prostredníctvom novovytvoreného programu Výhody.

Program Výhody prináša poistencom zľavy od viacerých obchodných partnerov poisťovne, zamerané primárne na zdravie a zdravý životný štýl. Ak sú v Dôvere poistení jeden alebo dvaja členovia rodiny, získavajú základnú zľavu. Už takto sa dá ušetriť niekoľko sto eur v závislosti od sumy nakupovaného tovaru alebo služieb. Ak však majú kartičku poistenca Dôvery aspoň traja členovia rodiny, vstupujú do Klubu Rodina s ešte výraznejšou zľavou.

Rozdiel medzi výhodami pre jednotlivcov a rodiny je spravidla až dvojnásobný. Výhody pre poistenca registrovaného v Klube Rodina. Rodina poistená v zdravotnej poisťovni Dôvera môže výrazne ušetriť po zaregistrovaní sa do programu Výhody. V tabuľke je možné získať prehľad o niektorých výhodách, ich poskytovateľoch, ako aj zliav po prihlásení sa do Klubu Rodina. Ponuka je však širšia.

Uvedené zľavy je možné čerpať po zaregistrovaní sa do programu Výhody na stránke vyhody.dovera.sk alebo na bezplatnej zákazníckej linke 0800 150 150. Výhody poskytujú partneri zdravotnej poisťovne Dôvera a je možné ich opätovné čerpanie.

Všetky ďalšie informácie o programe Výhody, zoznam jej partnerov, výšku zliav pre jednotlivcov, ako aj rodiny, je možné nájsť na stránke vyhody.dovera.sk.

22.1.2010 11:12| autor: Komerčná prezentácia
Viac o téme: zdravie

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist