Nezanedbajte zúbky svojich detí

Kedy je potrebné ísť po prvýkrát s dieťatkom k zubárovi? Ako sa správne starať o ústnu hygienu u najmenších? Akú zubnú kefku a pastu vybrať? Čo robiť v prípade, že sa dieťa čisteniu zubov bráni? Aké komplikácie hrozia zo zanedbaného chrupu?


Aj vy si kladiete podobné otázky alebo máte nejaké ďalšie súvisiace s ústnym zdravím vašich detí?

Pozývame vás do Incheby v piatok 27. 9. popoludní. Môžete sa zúčastniť bezplatnej inštruktáže, počas ktorej sa spolu s vašou ratolesťou naučíte ako zuby správne čistiť a udržať ich čo najdlhšie zdravé a bez kazov.

Piatkové dopoludnie 27.9. bude venované škôlkárom a žiakom prvého stupňa, ktorí navštívia program pod hlavičkou Dňa ústneho zdravia v rámci vyučovania spolu so svojimi učiteľkami. Takmer 500 detí sa takto zapojí do akcie zameranej na dôležitú prevenciu. Okrem poučenia sa budú môcť zapojiť do súťaží a vyšantiť na rôznych typoch skákacích atrakcií.

Podujatie venované starostlivosti o ústne zdravie detí pripravuje Slovenská komora zubných lekárov spolu so svojimi partnermi ako sprievodné podujatie medzinárodnej výstavy Slovenské dentálne dni. Jediná výstava tohto zamerania na Slovensku je určená najmä odbornej verejnosti, avšak každý z nás si na nej nájde tie najdôležitejšie pomôcky pre dennú hygienu a zdravie ústnej dutiny za výrazne priaznivé ceny.

20.9.2013 3:29| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist