Hľadá sa hviezda Sunaru s Nadací dětem Terezy Maxové

Spoločnosť Sunar prichádza aj tohto roku s príležitosťou pre vaše deti. Tentokrát môže vaša malá hviezda zažiariť na prehliadkovom móle, akcii usporiadanou v spolupráci s Fashion for Kids pod záštitou Nadace dětem Terezy Maxové. Pre prvých 1000 úspešných účastníkov súťaže sú navyše pripravené originálne oblečky z limitovanej kolekcie Sunar Fashion 2014 od renomovanej módnej návrhárky Dany Kleinert. Súťaž prebieha od mája do 30. júna 2014 v Českej a Slovenskej republike.

Ako sa zapojiť a vyhrať?

Zaregistrujte sa na webových stránkach a vkladajte unikátne kódy zo samolepiek, ktoré sú na súťažných baleniach Sunar complex 2, 3, alebo 4 (600g) označených súťažnou etiketou. Garantovanou výhrou pre prvých 1000 súťažiacich sú originálne kúsky z kolekcie Sunar Fashion Dana Kleinert 2014.

Po vložení aspoň jedného unikátneho kódu a videa s vašou malou hviezdou, budete automaticky zaradení do súťaže o hlavnú cenu – účasť dieťaťa ako hviezdy na módnej prehliadke usporiadanou v spolupráci s Fashion for Kids pod záštitou Nadace dětem Terezy Maxové.

Každý týždeň sa na Facebooku hlasovaním vyberie 10 výhercov, ktorí sa zúčastnia módnej prehliadky ako hviezdy. Hlasujte na www.hviezdasunaru.sk

3.jpg

O kolekcii Sunar Fashion 2014

Tradičná česká značka dojčenskej výživy Sunar je radou mliečnej výživy pre dojčence a malé deti, ktorá ako jediná podľa vzoru materského mlieka obsahuje mliečny tuk. Preto je Sunar deťmi veľmi dobre prijímaný a pomáha im rásť už po mnoho generácií. A pretože chce značka Sunar mamičkám uľahčiť každodennú starostlivosť o ich ratolesti nielen v oblasti výživy, rozhodla sa prísť s ponukou detského oblečenia podľa najnovších módnych trendov.

2.jpg

Krédom novej kolekcie je hravosť a elegancia, ale aj praktickosť čo použité materiály, farby aj strihy jednotlivých modelov vrátane možnosti kombinovania splňujú. Sunar Fashion 2014 opäť pracuje s minimálnou farebnou škálou, v podobe bielej, svetlo sivej a tmavo sivej, vždy oživené oranžovým detailom. Ďalšou nespornou výhodou zvolených farebných kombinácií je to, že sú praktické pre bežné nosenie a že určite pristanú ako dievčatkám tak aj chlapčekom.

Viac o téme: starostlivosť

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist