24. 4. 2017  |  Meniny: Juraj

Tehotenské testy

Ak patríte medzi snažilky, po ničom netúžite viac, ako mať pozitívny tehotenský test. Je možné ho použiť aj pred vynechaním menštruácie, už pár hodín po pohlavnom styku. Viac ...

Kedy si mám urobiť tehotenský test?

OTÁZKA TÝŽDŇA Kedy si mám urobiť tehotenský test? Antikoncepciu neberiem už tretí mesiac, menštruáciu mám pravidelnú. Tento mesiac sme to skúšali viackrát, pretože som presne nevedela, kedy mám ovuláciu. Začala som slabo krvácať tri dni pred očakávanou menštruáciou, čo sa mi ešte nestalo. Test... Celý článok »

Testy pre pokojné tehotenstvo

Možno vás to prekvapí, ale prvé testy na určenie gravidity sa robili už v starovekom Egypte. Išlo o dosť primitívne metódy, keď žena napríklad vložila do látkového vrecka zrno pšenice a jačmeňa, ktoré následne zavlažovala svojím močom. Ak semená... Celý článok »

Nie som si istá otcom

OTÁZKA TÝŽDŇA Mám veľký problém. Včera som si urobila tehotenský test a vyšlo mi, že som tehotná. Na Slovensku mám už tri roky stáleho priateľa, ale zároveň mám už celý rok aj priateľa v zahraničí, kde pracujem. Antikoncepciu neberiem už štyri... Celý článok »

Tehotenské testy

Kedy si urobiť tehotenský test? Ten správny čas na baby test nastal, ak vám menštruácia mešká viac ako týždeň. Niektoré tehotenské testy uvádzajú použitie počas celého dňa. Ak vydržíte a použijete na zistenie výsledku ranný moč, výsledok bude... Celý článok »

Naposledy navštívené