Klub pre mamy na sieti

Premýšľate, ako sa po pôrode znova dostať do kondície? Váhate, či je správne naučiť svoje bábätko na cumlík? Hľadáte recepty na prvé príkrmy? Chceli by ste dostávať najnovšie tipy a darčeky z oblasti starostlivosti a výživy pre vášho drobčeka?

Všetky tieto informácie a mnoho ďalších rád a tipov nájdete v Nestlé Baby Clube na stránkach www.dojcenskavyziva.sk.

Každej mamičke napadnú počas dňa desiatky otázok, ktoré sa týkajú starostlivosti o jej dieťatko. Niekedy si potrebuje vymeniť skúsenosti s ostatnými mamičkami, inokedy sa chce spýtať na niečo odborníka.

S nami toto všetko zvládne rýchlo a pružne bez toho, aby sa musela za odborníkom či kamarátkami vybrať. Okrem Diskutárne a Online chatu či Poradne pediatra si môže v Nestlé Baby Clube pre svoje dieťatko založiť Denníček, vyberať si z nepreberného množstva riekaniek a rôznych zábaviek či hier pre najmenších.

V Bazáriku si môže s ostatnými mamičkami vymieňať a nakupovať všetko, čo súvisí s deťmi – počnúc oblečením a končiac kočiarikmi či ďalším príslušenstvom.

Nájde tu tiež mnoho skvelých súťaží o darčeky. A všetky mamičky, ktoré sa do Nestlé Baby Clubu prihlásia, budú dostávať najnovšie tipy a darčeky z oblasti starostlivosti a výživy svojho drobčeka priamo do svojej e-mailovej schránky.

Staňte sa aj vy členkou Nestlé Baby Clubu na sieti a prežívajte s ďalšími mamičkami slasti i strasti pri objavovaní sveta a prvých dobrodružstvách svojich detičiek. Bližšie informácie o tom, ako sa zaregistrovať, nájdete na stránkach www.dojcenskavyziva.sk.

18.4.2011 7:18| autor: Redakcia Baby-webu.sk

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist