Čo bude dnes dobrého? Preskúmajte zloženie príkrmov HIPP

Čo bude dnes dobrého? Preskúmajte zloženie príkrmov HIPP

hipp_teaser_page_vyhledavac_ingredienci_fin2-1101x619-1100x618.jpg Zdroj: Hipp

Pokiaľ si z bohatej ponuky príkrmov vyberiete Hipp, máte istotu, že vaše dieťa dostáva len to najlepšie a môžete si to sami overiť. Na stránkach Hipp totiž nájdete novinku „vyhľadávač ingrediencií“, kde zistíte o jednotlivých základných zložkách príkrmov mnoho zaujímavosti. Postup je úplne intuitívny.

Na stránkach „vyhľadávač ingrediencií“ si zo zoznamu vyberiete obrázok suroviny, na ten kliknete a z ponuky si vyberiete, čo vás zaujíma. Preskúmať môžete 17 surovín. Dozviete sa tam napríklad veľa zaujímavosti o pestovanej odrode, špecifikách hospodárenia na BIO farmách, ale aj o význame danej suroviny v jedálničku dieťaťa.

Vyskúšali sme za vás

My sme to skúsili na banánoch. A tu sú naše zistenia. Do príkrmov Hipp sa používajú dve odrody banánov – Kongo a Gros Michel. Pestujú sa v horskej džungli Kostariky a BIO banány sú potom priamo spracovávané na Kostarike a do výrobni v Európe potom dorazí už len banánové pyré v špeciálnych bareloch. Nehrozí teda tak časté poškodenie banánov počas zdĺhavej prepravy. Môžete si tak byť istí, že banánové pyré v príkrmoch Hipp je kvalitné a spĺňa požiadavky na BIO kvalitu surovín.

Tak a teraz už môžete smelo skúmať zloženie sami.

 

Zistiť viac a preskúmať vyhľadávač ingrediencií.

25.9.2019 12:58| autor: Redakcia Babywebu.sk
Viac o téme: dieťa

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist